Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (22-4) pratęsė pergalių seriją VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

18
29
90%
9/10
7

Povilo Šakinio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 122:76 (27:17, 25:18, 42:24, 28:17) sutriuškino Tauragės krepšinio klubą (6-20) bei pasiekė jau šeštąją pergalę iš eilės.

Pergalė 46 taškų persvara – didžiausia šiame sezone. Marijampoliečiai su 122 taškais pasiekė antrą geriausią sezono rezultatą. Mažeikių „Ereliai“ taip pat mače su tauragiškiais surinko 123 taškus.

„Sūduva-Mantinga“ iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Edvinas Jezukevičius pataikė dvitaškį, Jonas Zakas realizavo baudas bei smeigė tritaškį, metimą realizavo ir Julius Liesis, o marijampoliečiai spurtavo 18:4 bei įgijo dviženklę persvarą – 27:17.

Antrajame kėlinyje šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą. Martynas Zigmantavičius surinko 6 taškus paeiliui, Šarūnas Beniušis įkrovė iš viršaus, o po laimėtos atkarpos 12:2, persvara tapo triuškinama – 39:19.

Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas, kurios metu marijampoliečiai dar labiau padidino savo pranašumą ir įsirašė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs J. Jogminas pelnė 18 taškų (9/10 dvit., 0/1 trit., 0/1 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 29 naudingumo balus.

Šį vakarą į aikštelę grįžo ir trejas rungtynes praleidęs E. Jezukevičius. Jis per 9 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 1/1 trit., 1/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 13 naudingumo balų.

Marijampoliečiams šiose rungtynėse nepadėjo raumens sumušimą patyręs komandos kapitonas Gintautas Matulis. Tauragės komandoje nežaidė Deividas Keburys, Andrius Aleksandrovas ir Oskaras Pleikys.

„Sūduva-Mantinga“: Martynas Zigmantavičius 19 (6/7 dvit.), Justinas Jogminas 18 (9/10 dvit., 7 atk. kam.), Šarūnas Beniušis 17 (11 min., 5/6 dvit.), Jonas Zakas 15 (3/5 trit.), Aurimas Kieža 13 (3/4 trit.), Tomas Galeckas 11 (3/5 trit.).

Tauragės krepšinio klubas: Rytis Biliartas 33 (12/21 dvit., 13 atk. kam.), Karolis Babkauskas 17 (4/8 trit.), Liudas Valantinas 9.