Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Kauno „Žalgiris“ trečiadienį Belgrade susikaus su vietos „Crvena Zvezda“, o prieš šį mūšį Serbijos klubas šventė lengvą pergalę Adrijos lygoje.

Daugiausia pataiko: Lorenzo Brown

Dragano Šakotos vadovaujama „Crvena Zvezda“ išvykoje 103:85 (20:18, 29:25, 32:19, 22:23) įveikė Belgrado „Mega Bemax“.

Rungtynes nulėmė trečiasis kėlinys, kurį svečiai laimėjo 32:19 ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 19 taškų pranašumą – 81:62.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 17 taškų surinkę Billy Baronas (2/3 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud.) ir Charlesas Jenkinsas (4/6 dvit., 3/4 trit.).

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Vladimiras Štimacas, kuris per 22 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Šeimininkams 31 tašką (6/8 dvit., 4/8 trit., 7/10 baud.) ir 27 naudingumo balus surinko Kendrickas Perry.

Neskaitant patirto techninio pralaimėjimo Podgoricos „Budučnost“, „Crvena Zvezda“ Adrijos lygoje iškovojo antrąją pergalė iš eilės. Eurolygoje Serbijos klubas fiksuoja 4 pergalių seriją.