Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Vieną mačą NBA pirmenybėse praleidęs Domantas Sabonis į aikštę grįžo su dvigubu dubliu, o lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (25-15) namuose 101:95 (22:23, 18:26, 29:20, 32:26) įveikė Filadelfijos „76ers“ (25-16) krepšininkus.

21
26
9
89%
8/9

Nugalėtojams Sabonis per 32 minutes įmetė 10 taškų (3/11 dvit., 0/1 trit., 4/6 baudos), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir du sykius prasižengė.

Lietuvis vieną mačą praleido dėl kelio skausmų. Filadelfijos komanda rungtyniavo be Joelio Embiido.

Po šios pergalės „Pacers“ Rytų konferencijoje iš šeštosios vietos pakilo į penktąją, aplenkdama būtent Filadelfijos ekipą.

Iki mačo pabaigos likus 2 minutėms Joshas Richardsonas smeigė tritaškį ir „76ers“ išvedė į priekį 95:94. Tai buvo paskutiniai svečių komandos taškai.

Mylesas Turneris sumetė abi baudas, Malcolmas Brogdonas pridėjo dar tris baudų metimus ir likus 25,4 sek. „Pacers“ buvo priekyje 99:95. Tuomet po vieną baudos metimą pataikė Domantas Sabonis ir T.J. Warrenas, o „76ers“ visi metimai skriejo pro šalį.

„Pabaigoje varžovus surakinome gynyboje. Tai buvo tikroji šios dienos rungtynių istorija“, – pabrėžė dvigubą dublį surinkęs Mylesas Turneris.

Sabonio surengta ataka:

Po dviejų savaičių pertraukos į aikštę grįžo ir „Pacers“ vedlys Malcolmas Brogdonas. Jis per 33 minutes įmetė 21 tašką (2/9 dvit., 3/6 trit., 8/9 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Indianos ekipa svečius iš Filadelfijos įveikė antrąjį kartą per 14 dienų.

Benas Simmonsas surinko 21-ąjį sezoną dvigubą dublį. Jis per 40 minučių įmetė 24 taškus (10/17 dvit., 4/4 baudos), atkovojo 14 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: T.J. Warrenas ir Malcolmas Brogdonas (7 atk. kam., 9 rez. perd.) po 21, Justinas Holiday (4/6 trit.) ir Mylesas Turneris (10 atk. kam., 3 bl.) po 14, Domantas Sabonis 10 (3/12 metimai, 16 atk. kam.).

„76ers“: Benas Simmonsas 24 (10/17 dvit., 14 atk. kam.), Joshas Richardsonas 23, Tobiasas Harrisas 15 (11 atk. kam.), Alas Horfordas 10 (8 atk. kam., 5 rez. perd.).