Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Giannis Antetokounmpo praktiškai rinko po 2 taškus per minutę, o jo vedami Milvokio „Bucks“ (36-6) įsirašė dar vieną pergalę.

37
42
83%
10/12
75%
9/12

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai namuose 128:102 (29:23, 36:17, 43:36, 20:26) sutriuškino Niujorko „Knicks“ (11-30) ekipą. Ignas Brazdeikis aikštelėje pasirodęs nebuvo.

Antetokounmpo per 21 minutę pelnė 37 taškus (9/12 dvit., 3/5 trit., 10/12 baudos), atkovojo 9 ir prarado 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei blokavo metimą.

„Bucks“ visus reikalus išsprendė prieš ilgąją pertrauką. Ericas Bledsoe pataikė iš toli, Khrisas Middletonas pridėjo dvitaškį, Ersanas Illyasova atseikėjo dar vieną tolimą metimą, o šeimininkai spurtavo 10:0 bei įgijo 18 taškų persvarą – 51:33.

Apsukų nemažinę Milvokio krepšininkai antrąjį kėlinį baigė laimėdami atkarpą 12:2, po kurios į ilgąją pertrauką išėjo turėdami triuškinamą pranašumą – 65:40. Antroji mačo dalis tebuvo formalumas ir „Bucks“ šventė įtikinamą pergalę.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 37 (9/12 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam.), Khrisas Middletonas 17 (5/7 dvit.), Ersanas Ilyasova 14 (7 atk. kam.), Ericas Bledsoe 11.

„Knicks“: Julius Randle‘as 25 (7/14 dvit., 3/6 trit., 15 atk. kam.), R.J. Barrettas 22 (5/7 trit., 8 atk. kam.), Bobby Portisas 20 (7/10 dvit., 8 atk. kam.), Kevinas Knoxas 10.

Visi šios nakties rezultatai:

Sausio 15 d., trečiadienis
Atlanta Hawks Phoenix Suns 123-110 stat »
Brooklyn Nets Utah Jazz 107-118 stat »
Memphis Grizzlies Houston Rockets 121-110 stat »
Milwaukee Bucks New York Knicks 128-102 stat »
Golden State Warriors Dallas Mavericks 97-124 stat »
Los Angeles Clippers Cleveland Cavaliers 128-103 stat »

Atrinkti (0) Visi (6)
Vsb
Monster! Aišku nba laisvesnė ginyba nei el bet nba žaidėjams yra px niekas jų ne spartina jei ten būtų saras kokioj komandoi tai gintusi normaliai
2020-01-15
-6
Pagerinęs tritaškius Giannis tampa dar sunkiau sustabdomas.Bet pagrindinis jo ginklas toliau lieka prasiveržimai.Eina kiaurai per varžovų gynybą,per galvas krauna ir vargo nemato.Tikras monstras.
2020-01-15
eina kiaurai
nes nba taisykles draudzia gintis normaliai
2020-01-15
-3
lol
Čia kažkas svarstė ar tokie GSW, kokie yra dabar patektu į EL top 8. Tai va Knicks ne tik, kad nepatektu, bet vargu ar 5 pergalės per sezoną iškovotu net ir pagal nba taisykles :))