Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Be Anthony Daviso ir toliau besiverčianti Los Andželo „Lakers“ (33-8) patyrė pirmąjį pralaimėjimą 2020-aisiais.

21
32
11
10

Devynių „Lakers“ pergalių seriją nutraukė Orlando „Magic“ (20-21), kuri šventė pergalę išvykoje – 119:118 (35:29, 30:29, 24:30, 30:30).

Svečiai trečiajame kėlinyje spurtavo 21:4 ir įgijo triuškinamą pranašumą (87:66), tačiau „Lakers“ dar iki lemiamo ketvirčio pradžios apkarpė deficitą iki minimumo (88:89), o likus 8 minutėms jau buvo priekyje – 99:95.

Vis dėlto „Magic“ nesutriko ir, likus 2 minutėms iki mačo pabaigos, Nikola Vučevičius išvedė svečius į priekį (108:106), o prasidėjus paskutinei minutei juodkalnietis dar smeigė ir tritaškį – 114:110.

JaVale'as McGee ir Markelle'as Fultzas apsikeitė dvitaškiais, o likus 33,2 sekundės LeBronas Jamesas tolimu metimu sumažino atsilikimą iki minimumo (115:116).

Lemiamą žodį dvikovoje tarė Fultzas, pridėjęs dar vieną dvitaškį (118:115), o LeBrono tritaškis, galėjęs išlyginti rezultatą, tikslo nepasiekė. Aarono Gordono baudos metimas įtvirtino svečių persvarą (119:115), kurią paskutinę sekundę dar sumažino Quinnas Cookas.

Būtent Gordonas (6/9 dvit., 1/3 trit., 6/9 baud.) ir Fultzas (9/19 dvit., 3/3 baud.) buvo rezultatyviausi nugalėtojų gretose, surinkę po 21 tašką. Pastarasis taip pat surinko antrąjį karjeros trigubą dublį – 11 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

19 rezultatyvių perdavimų atlikęs ir asmeninį karjeros rekordą pakartojęs LeBronas per 36 minutes surinko 19 taškų (5/10 dvit., 2/9 trit., 3/5 baud.).

„Lakers“: Quinnas Cookas 22, LeBronas Jamesas 19 (2/9 trit., 19 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as ir Troy Danielsas po 17, JaVale'as McGee 14 (7/7 dvit., 9 atk. kam.), Danny Greenas 11, Dwightas Howardas 9 (16 atk. kam.).

„Magic“: Markelle'as Fultzas (9/19 dvit., 11 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Aaronas Gordonas po 21, Nikola Vučevičius ir Wes Iwundu (8/10 baud.) po 19, Terrence'as Rossas 15, Gary Clarkas 10.