Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Pirėjo „Olympiakos“ (8-12) ketvirtajame kėlinyje surengė puikų pasirodymą puolime, o tai Graikijos ekipai leido pasiekti pergalę Eurolygoje.

20
24
83%
5/6
5

Georgios Bartzoko auklėtiniai penktadienio vakarą namuose 89:72 (17:14, 20:18, 17:21, 35:19) įveikė Miuncheno „Bayern“ (6-14) bei nustūmė ją į paskutinę turnyrinės lentelės vietą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rungtyniauti likus 8 minutes, „Olympiakos“ pirmavo 61:56, tačiau jau netrukus Augustine'as Rubitas pelnė dvitaškį, sumetė abi baudas, tolimą metimą pataikė Aleksandras Vezenkovas, o atkarpą šeimininkai laimėjo 15:5 bei taip susikrovė 15 taškų pranašumą (76:61).

Kaip vėliau paaiškėjo, šis spurtas tapo lemiamu – „Bayern“ per likusias 4 minutes sugrįžti į rungtynes nesugebėjo ir „Olympiakos“ šventė pergalę namuose.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Vezenkovas, kuris per 17 minučių pelnė 20 taškų (2/4 dvit., 5/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, vieną kamuolį perėmė ir surinko 24 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 20 (5 atk. kam.), Augustine'as Rubitas 14, Wade'as Baldwinas, Brandonas Paulas, Antonios Koniaris ir Georgios Printezis (6 atk. kam.) po 10.

„Bayern“: T.J. Bray ir Vladimiras Lučičius (5 rez. perd.) po 15, Gregas Monroe 11 (12 atk. kam.), Petteris Koponenas ir Maodo Lo (5 rez. perd.) po 8.