Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Jonas Valančiūnas puikiai kovojo dėl kamuolių, o jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (20-22) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

8
20
4
18

Šį kartą Tenesio valstijos ekipa namuose 113:109 (27:25, 27:31, 38:20, 21:33) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (12-30) krepšininkų pasipriešinimą.

JV aikštėje praleido 32 minutes ir per jas pelnė 8 taškus (4/9 dvit., 0/2 trit., 0/2 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat sykių blokavo varžovų metimą.

Šeimininkai į priekį pabėgo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 38:20 (92:76), tačiau svečiai sugebėjo atsitiesti lemiamame ketvirtyje.

„Cavs“ paskutinėmis minutėmis laimėjo atkarpą 10:2 ir po Kevino Love'o baudų metimų, likus 52,3 sekundės iki mačo pabaigos, komandas skyrė 4 taškai – 109:113.

Vis dėlto, nors Ja Morantas kitoje atakoje prametė dvitaškį, o Valančiūnas vėliau nepataikė baudos metimų, dar arčiau svečiams priarteti nepavyko.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Dillionas Brooksas per 28 minutes pelnė 26 taškus (5/9 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 2 kamuolius.

„Cavaliers“ į priekį vedęs Collinas Sextonas per 37 minutes įmetė 28 taškus (8/17 dvit., 3/8 trit., 3/3 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Dillionas Brooksas 26, Ja Morantas 16 (7/13 dvit., 8 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 15, Graysonas Allenas 11, Jarenas Jacksonas 10, Jae Crowderis 9 (8 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 8 (18 atk. kam., 4 blk.).

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 28 (8/17 dvit.), Kevinas Love'as 19 (9/13 baud., 9 atk. kam.), Larry Nance'as 16, Alfonzo McKinnie 12 (6/6 dvit., 10 atk. kam.), Dariusas Garlandas 11.