Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Puikią sportinę formą demonstruojanti Utenos „Juventus“ (11-8) savo namų aikštėje susitvarkė ir su Panevėžio „Lietkabeliu“ (12-7).

18
25
80%
4/5
9

Visų rungtynių metu situaciją kontroliavę uteniškiai 89:77 (22:17, 27:15, 19:25, 21:20) įveikė svečius iš Panevėžio ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

„Lietkabelis“ tapo trečiuoju „Betsafe–LKL“ didžiojo ketverto klubu, kuris per pastarąjį mėnesį Uteną paliko nuleistomis galvomis. Nuo gruodžio 14 dienos „Juventus“ namuose jau įveikė ir Klaipėdos „Neptūną“, ir Vilniaus „Rytą“, kuris Utenoje krito jau du kartus.

„Lietkabelio“ pirmi devyni bandymai pasižymėti iš toli buvo netikslūs, o tuo pasinaudoję uteniškiai, po spurto 18:2, įgijo dviženklį pranašumą – 33:17.

Uraganinį puolimą demonstravęs „Juventus“ prieš pat ilgąją pertrauką įgavo iki tol rekordinį pranašumą ir nutolo dar labiau – 49:32.

Antrąją rungtynių dalį panevėžiečiai pradėjo galingu spurtu 19:3 ir vos per keturias minutes sugrįžo į rungtynes – 51:52.

Vis dėlto „Lietkabeliui“ iniciatyvos perimi nepavyko ir „Juventus“ į tokį svečių išpuolė atsakė savo spurtu 16:3 bei tokiu būdu susigrąžino dviženklį pranašumą (68:54).

Likus žaisti tris minutes „Lietkabelis“ po sėkmingo spurto 13:3 dar kartą sugrįžo į rungtynes (71:77), tačiau „Juventus“ sugebėjo atlaikyti ir šį svečių šturmą bei geriau sužaidę rungtynių pabaigą iškovojo dar vieną skambią pergalę.

„Juventus“: Gytis Radzevičius 18 (4/5 trit., 9 atk. kam., 25 naud. bal.), Norbertas Giga 16 (20 naud. bal.), Žygimantas Skučas ir Bryantas Crawfordas (5 rez. perd.) po 14.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 21 (6/10 dvit., 8 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Dimša 19 (3/10 trit.), Vytenis Lipkevičius 11.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (13)
sdsd
Kaip jums gedvilo teisejavimas? ir apskritai kaip jums toks tragiskas teisejavimas? :D zemas lygis neveltui blogiausia lyga europoi lkl