Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Dviejų pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nutraukė San Antonijaus „Spurs“ (18-23).

20
24
9
9

Greggo Popovichiaus auklėtiniai savo aikštėje 107:102 (28:31, 32:23, 26:30, 21:18) palaužė Majamio „Heat“ (29-13) krepšininkus.

Svečiai, likus 5 minutėms iki mačo pabaigos, po Gorano Dragičiaus dvitaškio įgijo 3 taškų persvarą (98:95), tačiau tuomet „Spurs“ spurtavo 10:0 ir perėmė rungtynių kontrolę – 105:98.

„Heat“ pavyko sumažinti atsilikimą iki vieno metimo (102:105), o vėliau Jimmy Butleris ir Duncanas Robinsonas paskutinę minutę turėjo galimybę tritaškiu išlyginti rezultatą, tačiau pastarasieji tolimi metimai buvo netikslūs. Pergalę šeimininkams įtvirtino Marco Belinelli baudų metimai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs LaMarcusas Aldridge'as per 36 minutes pelnė 21 tašką (6/11 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Arti trigubo dublio buvęs DeMaras DeRozanas per 38 minutes pasižymėjo 20 įmestų taškų (7/15 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), 9 atkovotais kamuoliais ir 9 rezultatyviais perdavimais.

„Heat“ ekipoje išsiskyrė 21 tašką pelnęs (8/12 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), 16 kamuolių atkovojęs ir 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs Bamas Adebayo.

„Spurs“ su 18 pergalių ir 23 pralaimėjimais Vakarų konferencijoje žengia 9-oje vietoje, o Majamio klubas, kuris per 42 rungtynes iškovojo 29 laimėjimus, Rytuose rikiuojasi 2-oje pozicijoje.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 21 (6/11 dvit.), DeMaras DeRozanas 20 (7/15 dvit., 9 atk. kam., 9 rez. perd.), Patty Millsas 18, Marco Belinelli 12, Derrickas White'as 11.

„Heat“: Bamas Adebayo 21 (8/12 dvit., 16 atk. kam.), Goranas Dragičius 19, Kendrickas Nunnas 18, Jimmy Butleris 16, Duncanas Robinsonas 12.