Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Šiuo metu viena karščiausių Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) komandų Utenos „Juventus“ (12-8) iškovojo dar vieną pergalę.

18
25
75%
6/8
3

Žydrūno Urbono auklėtiniai išbarstė turėtą solidžią persvarą, tačiau išvykoje 82:77 (19:12, 26:11, 19:24, 18:30) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ (6-14) ekipą.

Uteniškiai solidžią persvarą susikrovė jau pirmoje rungtynių dalyje, kai antrajame kėlinyje Darius Tarvydas smeigė tritaškį, Bryantas Crawfordas pelnė 5 taškus paeiliui, o 6 minučių atkarpą svečiai laimėjo 17:5. Taip Crawfordo vedami „Juventus“ po dviejų kėlinių turėjo 22 taškų pranašumą (45:23).

„Nevėžis“ po trečiojo kėlinio buvo kiek apmažinęs savo deficitą (47:64), o ketvirtajame ketvirtyje toliau sėkmingai artėjo prie varžovų: Laurynas Beliauskas ir Panagiotis Kalaitzakis pelnė po dvitaškį, o laimėta 4 minučių atkarpa 16:2 leido sugrįžti į rungtynes – 69:74.

Iki kėlinio pabaigos žaisti likus 40 sekundžių, Julius Kazakauskas pelnė du taškus su pražanga ir dar labiau priartino šeimininkus – 75:78.

Julius Jucikas įkrovė kamuolį iš viršaus, tačiau dvitaškiu su pražanga kitoje aikštelės pusėje atsakė Georgios Kalaitzakis. Graikas baudą prametė, o „Juventus“ pergalę įtvirtino taiklus Gyčio Radzevičiaus dvitaškis (82:77).

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Julius Jucikas, kuris per 27 minutes pelnė 18 taškų (6/10 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kamuolius perėmė, kartą suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

„Nevėžis“: Viny Okouo 16 (8 atk. kam.), Laurynas Beliauskas 15, Kristupas Žemaitis 11 (6 rez. perd.), Arminas Urbutis 10, Panagiotis Kalaitzakis 9 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 24 (7/7 dvit.), Julius Jucikas 18 (6 atk. kam.), Vytautas Šulskis (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Žygimantas Skučas po 9, Gytis Radzevičius 8 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (8)
Už žalgirį
aha dabar įsivaizduokit Kalatzakius Žalgiryje bent,o ne NBA?Na ir viskas tuo pasakyta,Beliauskas,tai bent su proteliu,o tie tai paleisti ir daro ką nori!
2020-01-25
+9
Paprastas paaiškinimas
Kalaitzakiam duodama daug laisves zaidime, ypac del tolimu metimu, nes tikimasi juos parduoti kuo greičiau ir geriausiu atveju gauti 100k euru, jei ivyktu stebuklas ir viena is ju pasauktu i NBA. Tai vienas is savininku sio sezono siekiu, nes bandoma kiek imanoma greiciau atsikratyt esanciu skolu ir didinti turima biudzeta. Taciau, nors ir esu Nevezio fanas, as ju NBA dar nematau visiskai. jiem reikia pazaist rimta vyru krepsini eurolygoje pirmiau pries svajojant apie nba.
2020-01-26
+4
Ąžuolas
saunuoliai Nevezio zaidejai, zaide iki galo , nors ziauriai nekrito, o apie graikus kalbejes amerikietis tai tas pasiputelis, juk jauni perspektyvus vaikinai , Saunuoliai tegul tik zaidzia , stengiasi ir bus jiems ir eurolyga ir NBA,
2020-01-25
Nevezis
nevezis visada ipac jau nepirma karta kai gryzta 4 kelini kad ir atsiliekant parodo charakteri
2020-01-25
+1
teisejai ziaurus.duoda musti.tada atitrunka ir atcirisa rankeles kaip itampos nera. baisu.
2020-01-25
-1
Parodė dantis Nevėžis,bet Juvė per didelę persvarą susikrovė,kad ją panaikintų.Crawfordas vėl grįžta į formą,o Jucikas vis labiau tampa rimtu galvos skausmu varžovams.Sezono pradžioje daug kritikos gavo,tačiau padarė išvadas ir matom rezultatą.O Juvė toliau nesulaikoma.
2020-01-25
+2
Kas žiūrėjo varžybas, supras
LKL teisejavimas apgailetinas visais aspektais, o sios varzybos siandien tai irode. Nors Nevezis ir zaide tragiskai pirmoj rungtyniu pusej, nebuvo verti pergales ir ypac del vaikisku klaidu, tokiu teiseju kurie buvo siandien neturetu but, jei galvoja Milasius apie lygos augima ir lygio kelima, nes tiesiog graudu