Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Majamyje vyko Rytų konferencijos pirmojo ketverto komandų susitikimas, tačiau pergale džiaugėsi svečiai iš Bostono.

29
30
75%
9/12
80%
8/10

„Celtics“ (31-15) išvykoje 109:101 (36:28, 17:20, 27:28, 29:25) palaužė „Heat“ (32-15), tačiau išliko ketvirtoje pozicijoje, mat yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms, Goranas Dragičius atseikėjo dvitaškį ir šeimininkų deficitas sumenko iki 5 taškų (96:101).

Vis tik Marcusas Smartas smeigė tritaškį, o Kemba Walkeris pridėjo 1 baudos metimą ir „Celtics“ atstatė 7 taškų pranašumą (105:98). Galų gale, likus 27,4 sekundės, Gordonas Haywardas realizavo abi baudas ir galutinai įtvirtino „Celtics“ pergalę – 107:98.

Būtent Haywardas buvo rezultatyviausias „Celtics“ gretose. Jis pelnė 29 taškus (9/12 dvit., 1/2 trit., 8/10 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

„Heat“: Goranas Dragičius 23 (5/9 dvit., 1/5 trit.), Jimmy Butleris 20 (5/11 dvit., 0/4 trit.), Bamas Adebayo 16 (7/11 dvit., 10 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 12 (4/11 trit.), Dionas Waitersas 11 (3/6 trit.), Derrickas Jonesas 10.

„Celtics“: Gordonas Haywardas 29 (9/12 dvit., 9 atk. kam.), Jaylenas Brownas 25 (4/8 trit.), Kemba Walkeris 16 (2/6 dvit., 3/13 trit., 8 rez. perd.), Marcusas Smartas 11 (3/8 trit., 8 atk. kam.), Danielis Theisas 10 (11 atk. kam.).