Nuotr. BNS

Jau pirmoje rungtynių pusėje pamatą pergalei pasidėjusi „Barcelona“ (16-6) ketvirtadienio vakarą neturėjo bėdų su svečiais iš Rusijos.

21
21
83%
5/6
4

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai Eurolygos mače namuose 90:72 (21:21, 32:14, 21:19, 16:18) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-15) krepšininkus.

Laimėjusiai „Barcelonai“ tai buvo jau trečioji pergalė iš eilės. Tuo metu praėjusią savaitę Pirėjo „Olympiakos“ nugalėjusiai „Zenit“ komandai vėl teko pajusti pralaimėjimo kartėlį.

Jei pirmajame kėlinyje komandų žaidimas ne tik atrodė, bet ir buvo lygus (21:21), tai antrajame ketvirtyje vaizdas kardinaliai pasikeitė.

Per penkias minutes „Barcelona“ sukūrė spurtą 18:5 (37:26), vėliau dar sužaidė atkarpą 16:9 ir po pirmosios rungtynių dalies deklaravo 18 taškų pranašumą – 53:35.

„Barcelona“ pataikė 17 tolimų metimų iš 36, taip deklaruodami 47,2 procentų taiklumą. Tuo metu „Zenit“ tritaškius metė 31 procentų taiklumu, kai realizavo 9 iš 29 metimų iš perimetro.

Susitikimą Barselonoje stebėjo „Barcelonos“ futbolo klubo žvaigždė Antuanas Griezmanas.

„Barcelona“: Kyle‘as Kuricas (5/6 trit.) ir Malcolmas Delaney (4/10 trit.) po 21, Nikola Mirotičius 15 (3/6 trit.), Thomasas Heurtelis 8 (7 rez. perd.).

„Zenit“: Andrew Albicy (4/8 trit.) ir Gustavo Ayonas (7/11 dvit., 10 atk. kam.) po 16, Timas Abromaitis 9, Willas Thomasas 7 (5 atk. kam.).