Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Trae Youngas siautė puolime ir pasiekė rezultatyvių perdavimų rekordą, o įžaidėjo ginama Atlantos „Hawks“ (13-36) NBA čempionate namuose 127:117 (39:31, 35:36, 25:25, 28:25) įveikė Filadelfijos „76ers“ (31-18).

39
41
2
90%
18/20

Youngas per 38 minutes pelnė 39 taškus (6/13 dvit., 3/9 trit., 18/20 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 18 rezultatyvių perdavimų ir septynis kartus suklydo.

„Jaučiau, kad turiu įrodyti savo vertę“, – sakė „Visų žvaigždžių“ mačo žaidėjas.

Krepšininkas šį sezoną pelno po 29,4 taško ir užima trečiąją vietą, o su 9,2 rezultatyvaus perdavimo vidurkiu nusileidžia tik LeBronui Jamesui.

Vien per pirmąjį kėlinį atakų organizatorius turėjo net 14 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų, o „Hawks“ pirmavo 39:31. Youngas surinko penktąjį dvigubą dublį iš eilės.

Youngas tapo pirmuoju žaidėju NBA per pastaruosius 20 sezonų, kuriam per pirmąją rungtynių pusę pavyko pelnyti bent 25 taškus ir atlikti bent 10 rezultatyvių perdavimų. Po dviejų kėlinių įžaidėjas turėjo 29 taškus ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Manau, kad buvome per daug susikoncentravę į tai, ką darys Trae“, – po mačo pažymėjo „76ers“ gynėjas Benas Simmonsas.

„Sunku jį dengti“, – pripažino Tobiasas Harrisas.

Filadelfijos komandoje keturi krepšininkai pelnė daugiau nei 20 taškų, o kartu jie įmetė 100 taškų.

Tai buvo 1,523 NBA rungtynės Vince’ui Carteriui ir jis pagal šį skaičių aplenkė Dalaso „Mavericks“ legendą Dirką Nowitzki bei pakilo į trečiąją vietą. Carteris prie pergalės pridėjo 14 taškų.

„Hawks“: Trae Youngas 39 (18/20 baudos, 18 rez. perd.), Johnas Collinsas 17 (20 atk. kam.), De’Andre Hunteris 15, Vince’as Carteris ir Damianas Jonesas po 14.

„76ers“: Benas Simmonsas 31 (10/15 dvit., 11/13 baudos), Shake’as Miltonas 27 (5/9 trit.), Tobiasas Harrisas (9 atk. kam.) ir Joelis Embiidas (14 atk. kam.) po 21.