Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Visi Denverio „Nuggets“ (34-15) krepšininkai po rungtynių su Milvokio „Bucks“ (41-7) ekipa galės drąsiai teigti, jog įnešė svarų indėlį į pergalę.

24
29
67%
6/9
7

Mike‘o Malone‘o auklėtiniai išvykoje 127:115 (35:43, 25:24, 40:24, 27:24) pranoko NBA lyderius, o visi devyni aikštelėje pasirodę „Nuggets“ žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Willas Bartonas surinko 24 taškus (3/7 dvit., 6/9 trit.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei 3 sykius suklydo.

Lūžis rungtynėse įvyko po ilgosios pertraukos. „Nuggets“ trečiąjį kėlinį pasitiko atsilikdami 60:67, tačiau Monte Morrisas surinko 5 taškus paeiliui, Michaelas Porteris realizavo baudas ir rezultatas tapo lygus – 69:69.

Tuomet Jerami Grantas smeigė tritaškį ir pridėjo dvitaškį, tolimą metimą atseikėjo ir Malikas Beasley, o „Nuggets“ laimėjo atkarpą 13:4 bei įgijo dviženklį pranašumą – 93:83. Svečiai trečiąjį kėlinį laimėjo 40:24.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Bucks“ priartėjo iki 5 taškų (100:105), tačiau Torey Craigas pataikė iš toli, Nikola Jokičius realizavo dvitaškį bei tritaškį, o Juancho Hernangomezas įkrovė iš viršaus ir „Nuggets“ atstatė dviženklį pranašumą – 115:102. Šios persvaros svečiams pakako iki pat susitikimo pabaigos.

„Bucks“ komandoje dominuojantį pasirodymą surengęs Giannis Antetokounmpo pelnė 31 tašką (10/22 dvit., 1/5 trit., 8/12 baudos), atkovojo 16 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei sykį suklydo.

Vis tik Milvokio gretose dviženklį skaičių taškų pelnė viso labo trys krepšininkai, nepaisant to, jog „Bucks“ ir „Nuggets“ atliko identišką kiekį rezultatyvių perdavimų – po 29.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (10/22 dvit., 16 atk. kam., 9 rez. perd.), Khrisas Middletonas 24 (4/6 trit., 9 rez. perd.), Ericas Bledsoe 15 (7 rez. perd.).

„Nuggets“: Willas Bartonas 24 (6/9 trit., 8 rez. perd., 7 atk. kam.), Malikas Beasley 16 (5/10 trit.), Nikola Jokičius (6/14 dvit., 10 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Michaelas Porteris (11 atk. kam.) po 15, Monte Morrisas 14 (4/7 dvit.), Juancho Hernangomezas 12, Torrey Craigas 11 (3/5 trit.), Jerami Grantas (7 blk.) ir P.J. Dozieras po 10.