Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas

Po 2,5 metų pertraukos į Klaipėdos „Neptūną“ (11-9) sugrįžęs Martynas Mažeika buvo rezultatyvus ir padėjo savo ekipai Lietuvos krepšinio lygos mače svečiuose 95:85 (25:18, 15:26, 33:20, 22:21) įveikti Prienų „CBet“ (9-12).

16
21
100%
4/4
4

Nuo suolo pakilęs Mažeika per 15 minučių pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, keturis sykius prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

„Neptūnas“ nuo prieniškių atsiplėšė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 33:20. Per šį ketvirtį Mažeika įmetė penkis taškus, o jo tolimas šūvis likus 26 sekundėms klaipėdiečių persvarą padidino iki 73:62.

Ketvirtajame kėlinyje „CBet“ priartėjo iki 5 taškų (72:77), bet tuomet Mažeika smeigė dar vieną tritaškį.

Šeimininkai nepasidavė ir likus dviem minutėms po keturių iš eilės Lauryno Biručio taškų deficitas sumažėjo iki 3 taškų (83:86). Visgi Simas Galdikas ir Tadas Sedekerskis įmetė po dvitaškį, Gytis Masiulis pasižymėjo tritaškiu ir „Neptūnas“ likus 50 sek. nutolo 93:83.

Pralaimėjusiems Arnas Velička pelnė 26 taškus (6/11 dvit., 3/6 trit., 5/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Tuo metu Laurynas Birutis Prienų ekipai įmetė 25 taškus (9/10 dvit., 7/9 baudos), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 3 metimus ir surinko 36 naudingumo balus.

Klaipėdiečių komandoje visi penki nuo suolo pakilę krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių: Gytis Masiulis įmetė 16 taškų, Matas Jogėla pridėjo 15, Mažeika – 12, Sedekerskis ir Williamsonas – po 10.

Iš starto penketo žaidėjų vienintelis dviženklę ribą pasiekė Žygimantas Janavičius, pelnęs 13 taškų.

„CBet“: Arnas Velička 26 (6/11 dvit., 3/6 trit.), Laurynas Birutis 25 (9/10 dvit., 7/9 baudos), Lukas Uleckas 10 (7 rez. perd.), Donatas Sabeckis 8.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 16, Matas Jogėla 15 (7 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 13, Martynas Mažeika 12 (3/5 dvit., 2/3 trit.), Tadas Sedekerskis ir Andre Williamsonas po 10.