Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Los Andželo „Clippers“ (35-15) žvaigždės suspindo ryškiausiai tuomet, kai to reikėjo labiausiai.

19
27
8
12

Doco Riverso auklėtiniai namuose 108:105 (29:39, 25:24, 31:19, 23:23) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (22-27) krepšininkus ir pasiekė ketvirtąją pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes.

Iki mačo pabaigos likus 3 minutėms, Patty Millsas smeigė tritaškį ir padidino „Spurs“ pranašumą iki 5 taškų (102:97).

Vis tik tuomet George‘as atliko sėkmingą reidą krepšio link, Patrickas Beverley smeigė tritaškį ir lygiai po minutės rezultatas jau buvo lygus – 102:102. Kawhi Leonardas rezultatyvų perdavimą atliko tiek George‘ui, tiek Beverley.

Jau kitoje atakoje Leonardas pats ėmėsi iniciatyvos. Reidą krepšio link atlikęs puolėjas, likus pusantros minutės, įkrovė iš viršaus ir persvėrė rezultatą „Clippers“ naudai (104:102).

Tuomet nė viena iš ekipų nesurengė rezultatyvaus išpuolio, kol galų gale lemiamą žodį tarė George‘as, kuris likus 13,7 sekundės smeigė dvitaškį ir padidino savo komandos pranašumą (106:102).

Millsas, likus 2,8 sekundės dar pataikė tolimą metimą, bet prie baudų metimų linijos stojęs Lou Williamsas neklydo ir įtvirtino „Clippers“ pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Leonardas pelnė 22 taškus (6/14 dvit., 2/3 trit., 4/4 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus bei 3 sykius suklydo.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 22 (6/14 dvit., 7 rez. perd.), Paulas George‘as 19 (5/8 dvit., 1/5 trit., 12 atk. kam., 8 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 14 (7/11 dvit.), Patrickas Beverley (4/7 trit.) ir Lou Williamsas (3/11 dvit.) po 12.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 27 (7/12 dvit., 9 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 26 (11/23 dvit.), Patty Milsas 18 (6/13 trit.), Trey Lylesas 10.