Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Rokas Giedraitis savo komandoje buvo rezultatyviausias, tačiau to lietuvio atstovaujamai Berlyno ALBA (8-16) ekipai pergalei iškovoti nepakako.

27
33
67%
2/3
6

Aito Garcia Reneseso auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 97:103 (25:41, 35:9, 11:29, 26:24) nusileido Madrido „Real“ komandai.

Naudingiausiai rungtyniavęs lietuvis aikštelėje praleido 23 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos žaisti likus 5 minutes ALBA atsilikinėjo 13 taškų (81:94), tačiau jau netrukus Jonas Mattiseckas smeigė du tritaškius paeiliui, o 12:5 laimėta 3 minučių atkarpa leido priartėti per 6 taškus (93:99).

Vis dėlto kitoje atakoje Karališkajam klubui dvitaškį pelnė Anthony Randolphas, šeimininkai sėkmingai neužpuolė, o rungtynes uždarė du taiklūs Sergio Llullo baudų metimai.

„Real“ gretose įspūdingai sužaidė Randolphas, kuris per 32 minutes pelnė 27 taškus (5/7 dvit., 5/8 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, kartą perėmė kamuolį, sykį suklydo ir surinko 33 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino veteranas Jaycee Carollas, kurio sąskaitoje taip pat 27 taškai (6/7 dvit., 5/8 trit.), 3 atkovoti kamuoliai, vienas rezultatyvus perdavimas ir 26 naudingumo balai.

Įspūdingą dvigubą dublį užfiksavo „Real“ atakų organizatorius Facundo Campazzo. Argentinietis pelnė 10 taškų (0/1 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko net 19 rezultatyvių perdavimų.

19 perdavimų išdalijęs Campazzo pakartojo Eurolygos rekordą, kuris priklauso Maskvos srities „Chimki“ įžaidėjui Stefanui Jovičiui.

ALBA: Rokas Giedraitis 17 (3/4 trit., 5 atk. kam.), Marcusas Erikssonas 12, Martinas Hermannssonas ir Johannesas Thiemannas (6 atk. kam.) po 10.

„Real“: Anthony Randolphas (6 atk. kam.) ir Jaycee Carollas po 27, Jeffery Tayloras 13, Facundo Campazzo 10 (19 rez. perd.).