Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Dramatiškoje rungtynių pabaigoje išsikapsčiusi Toronto „Raptors“ (39-14) pasiekė rekordinę pergalę klubo istorijoje.

29
21
6
100%
3/3

Nicko Nurse'o vadovaujamas klubas namų rungtynėse 119:118 (33:36, 33:18, 34:34, 19:30) tik po dramatiškos kovos palaužė Bruklino „Nets“ (23-28) ir laimėjo 14-ą sykį paeiliui.

Ši serija – ilgiausia komandos istorijoje.

Fredui VanVleetui ketvirtojo kėlinio viduryje pataikius iš toli, šeimininkai buvo priekyje dviženkle persvara (111:101), bet per kitas tris minutes nesukrapštė nė taško.

„Nets“ per šią atkarpą įmetė devynis taškus, o likus rungtyniauti 35,4 sekundės, siautėjęs Carisas LeVertas išlygino rezultatą (118:118).

Po minutės pertraukėlės Pascalis Siakamas išprovokavo pražangą, kurią užginčyti mėginęs „Nets“ vairininkas Kenny Atkinsonas pasinaudojo „Iššūkio taisykle“.

Visgi jis liko nieko nepešęs, „Raptors“ aukštaūgis stojo prie baudų metimų linijos, nuo kurios realizavo vieną metimą iš dviejų, taip NBA čempionams suteikdamas pergalingą persvarą (119:118).

Kitoje aikštės pusėje LeVertas netaikliai atakavo iš toli, kamuolį puolime atkovojęs Joe Harrisas taškų nepelnė ir finalinė sirena skelbė NBA čempionių išsigelbėjimą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodęs VanVleetas surinko 29 taškus (11/20 metimai), iš kurių 10 įsirašė paskutiniame ketvirtyje.

Karjeros vakarėlį surengęs LeVertas iš viso sumetė 37 taškus (6/11 dvitaškiai, 6/7 tritaškiai, 7/7 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

Kyrie Irvingas Bruklino komandai nepadėjo dėl kelio traumos. „Raptors“ vertėsi be Marco Gasolio (pakinklinė sausgyslė) ir Normano Powello (piršto lūžis).

„Raptors“: Fredas VanVleetas 29 (4/9 trit.), Terence'as Davisas (5/8 trit.) ir Pascalis Siakamas – po 20, Mattas Thomasas 15, Serge'as Ibaka 12.

„Nets“: Carisas LeVertas 37 (6/7 trit.), Spenceris Dinwiddie 21 (11 rez. perd.), Taureanas Prince'as 17 (4/10 trit.), DeAndre Jordanas 15 (14 atk. kam.), Joe Harrisas 11.