Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Puolime solidžiai pasirodę Jamesas Hardenas ir Russellas Westbrookas pateko į NBA istoriją, o jų traukiama Hjustono „Rockets“ (34-20) namuose 116:105 (23:19, 24:30, 31:22, 38:34) įveikė Bostono „Celtics“ (37-16), kuri prieš tai buvo laimėjusi septynis kartus iš eilės.

42
37
7
94%
17/18

Hardenas ir Westbrookas tapo pirmuoju duetu NBA, kuris per vieną sezoną penkis kartus vienose rungtynėse pelnė bent po 30 taškų.

Šįkart Hardenas per 39 minutes pelnė 42 taškus (2/3 dvit., 7/16 trit., 17/18 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Westbrookas per 37 minutes pridėjo 36 taškus (13/21 dvit., 10/13 baudos), atkovojo 10 ir perėmė du kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Kartu jie įmetė 78 iš 116 komandos taškų.

Hardenas trečiajame kėlinyje pelnė 19 iš 31 komandos taškų.

Ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ surengė atkarpą 15:2 ir likus dviem minutėms atitrūko 116:98. Per šią atkarpą Hardenas surinko 6 taškus, o Danuelis House’as – penkis.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 42 (7/16 trit., 17/18 baudos), Russellas Westbrookas 36 (13/21 dvit., 10/13 baudos, 10 atk. kam.), Danuelis House’as 17 (9 atk. kam.), Robertas Covingtonas 12.

„Celtics“: Gordonas Haywardas 20 (8/14 metimai, 8 atk. kam.), Jaylenas Brownas 19, Jaysonas Tatumas 15 (9 atk. kam.), Kemba Walkeris 14, Danielis Theisas (9 atk. kam.) ir Bradley Wanamakeris po 11.