Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

NBA G lygoje Ignas Brazdeikis pratęsė galingą savo seriją, bet jo ginamai „Westchester Knicks“ komandai to neužteko. Ji svečiuose 105:117 (26:29, 31:28, 26:36, 22:24) nusileido „Grand Rapids Drive“, kuri yra Detroito „Pistons“ dukterinė komanda.

Daugiausia pataiko: Julius Randle

Brazdeikis per 37 minutes pelnė 22 taškus (7/10 dvit., 2/7 trit., 2/3 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir sykį prasižengė.

Kanados pilietybę turintis lietuvis savo komandoje buvo rezultatyviausias krepšininkas.

Tai buvo jau vienuoliktasis mačas paeiliui, kuomet Brazdeikis įmeta bent po 20 taškų. Per šią atkarpą atletas vidutiniškai įmeta po 25,6 taško.

Per pirmuosius aštuonis savo susitikimus Brazdeikis 20 tašų ribą pasiekė tik tris kartus.

Šį sezoną puolėjas G lygoje vidutiniškai pelno po 22,4 taško, atkovoja po 7,7 kamuolio ir atlieka po 3,1 rezultatyvaus perdavimo.