Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Kauno „Žalgiris“ užtikrintai žengė į Karaliaus Mindaugo taurės finalinį ketvertą Klaipėdoje.

Fotogalerija

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 105:66 (28:17, 20:12, 36:22, 21:15) pranoko „Šiaulių“ krepšininkus ir pusfinalyje susitiks su Panevėžio „Lietkabeliu“. Pirmąją ketvirtfinalio dvikovą kauniečiai laimėjo 85:79.

Žalgiriečiai pagerino savo pačių užfiksuotą KMT vienerių rungtynių taškų rekordą. Iki šiol geriausias rezultatas per vienerias rungtynes buvo 104 taškai.

„Žalgiris“ šį vakarą į priekį šovė nuo pat rungtynių pradžios. Zachas LeDay surinko 4 taškus paeiliui, Lukas Lekavičius atliko sėkmingą reidą krepšio link, o Jockas Landale‘as su pirmojo kėlinio sirena atliko dėjimą ir šeimininkų persvarą padidino iki dviženklės – 28:17.

Antrajame ketvirtyje Kauno ekipa dar labiau padidino savo persvarą. Rokas Jokubaitis pelnė taškus iš po krepšio, Edgaras Ulanovas sumetė baudas, Thomasas Walkupas smeigė dvitaškį, o „Žalgiris“ antrąjį kėlinį baigė spurtu 8:0 ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdamas 19 taškų pranašumą – 48:29.

Visus klausimus žalgiriečiai išsprendė trečiajame kėlinyje. Net 10 tritaškių per ketvirtį pataikę Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtąjį kėlinį pasitiko pirmaudami 84:51. Likusi mačo dalis tebuvo formalumas ir finalinė sirena paskelbė užtikrintą „Žalgirio“ pergalę.

Rezultatyviausiai Kauno klubo gretose rungtyniavo Rokas Jokubaitis, per 26 minutes pelnęs 17 taškų (7/9 dvit., 1/2 trit.) ir surinkęs 20 naudingumo balų.

Tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios KMT rungtynės Jokubaičio karjeroje. Iki šiol jis geriausius rodiklius užfiksavo dar praėjusiame sezone, kai viename iš mačų įmetė 9 taškus, o kitame susitikime surinko 18 efektyvumo balų.

„Žalgiris“: Rokas Jokubaitis 17, Zachas LeDay ir Jockas Landale’as po 15, Karolis Lukošiūnas (3/6 trit.), Artūras Milaknis (3/5 trit.) ir Martinas Gebenas po 9.

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 23, Rokas Gustys 19 (10 atk. kam.), Aurimas Urbonas 7 (7 rez. perd.), Antanas Udras 5.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (35)
Tos kelios sėkmingos Šiaulių rungtynes su Žalgiriu vis dėl to suteikė pastariesiems sportinio pykčio ir dar nusiteikimas buvo kaip Eurolygai. Smagu, kad Žalgiris pagaliau pradėjo ir trajakus įspūdingai mest ir jaunimas gavo progų pasireikšti.
2020-02-13
-3
Kaunas
Tai kad siauliu Priekine linija tik tempe kai Kyti Saulys urbonas pristabdyti mete pro sali
2020-02-12
-3
Fantastiskas 3 kelinis
3 Kelini susaude siaulius zalgiris Vien per kelini 10 Trytaskiu zalgiris toliau puikiai Meta savo ginklais
2020-02-12
-12
Uzgautos ambicijos
neveltui Lukas sake isejo eurolygos Rezimu nusiteike sireika ta nujaute pamates penketuka
2020-02-12
-4
Rimtai nusitaikę žalgiriečiai žaidė ir nuo pat pradžių parodė,kad šansų Šiauliams nėra.Pirmoj pusėj nekrito tritaškiai,bet antroje dalyje ir tuos pramušė.Gal tik galima papriekaištaut,kad vėl su Gusčiu ir Griciūnu nesusitvarkė,bet čia tik mažas minusas puikioje pergalėje.Laukiam pusfinalių.
2020-02-12
+5
Aha
Vat butent, tas nesusitvarkymas su Siauliu priekiu erzina, nes tai kartojasi kiekvienose rungtynese su jais. Bet cia nieko nepakeisi, sio sezono Zalgirio aukstu trukumai visiems zinomi.