Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Jonas Valančiūnas antrą mačą paeiliui įspūdingai kovojo dėl atšokusių kamuolių, o jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (28-26) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė pergalę prieš tiesioginius konkurentus dėl vietos atkrintamosiose.

27
31
60%
3/5
2

Tenesio valstijos ekipa savo aikštėje 111:104 (31:27, 36:36, 25:19, 19:22) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (25-31) ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Po šio laimėjimo „Grizzlies“ nuo 9-oje Vakarų konferencijos vietoje žengiančių „Blazers“ krepšininkų atsiplėšė trimis pergalėmis bei yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau.

JV aikštėje praleido 27 minutes ir per jas pelnė 12 taškų (5/11 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 18 kamuolių bei blokavo 3 varžovų metimus. 18 kamuolių lietuvis atkovojo ir praėjusiose rungtynėse su Vašingtono „Wizards“.

Šeimininkai pirmojo ketvirčio pabaigoje persvėrė rezultatą (19:18) ir nuo to laiko varžovams nebesuteikė progos būti priekyje, o skirtumą „Blazers“ iki vienženklio sumažino tik paskutinėmis minutėmis.

Nugalėtojų ekipoje išsiskyrė 27 taškus (12/14 dvit., 3/5 baud.) įmetęs Brandonas Clarke'as. Aukštaūgis per 23 minutes dar spėjo sugriebti 6 atšokusius kamuolius.

„Blazers“ pralaimėjimą dar labiau apkartino Damiano Lillardo patirtą traumą, kuris ketvirtajame kėlinyje nesėkmingai nusileido ant parketo ir pasitempė kirkšnį. Dėl šios priežasties gynėjas praleis „Visų žvaigždžių“ rungtynes.

Svečių ekipoje rezultatyviausiai žaidė C.J. McCollumas. Snaiperis per 40 minučių pelnė 23 taškus (6/16 dvit., 3/9 trit., 2/2 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tragišką pataikymą iš žaidimo šiose rungtynėse užfiksavo Carmelo Anthony, įmetęs vos 1 metimą iš 15 bandymų (1/11 dvit., 0/4 trit.). Veteranas per 36 minutes iš viso pelnė 5 taškus (3/4 baud.) ir atkovojo 15 kamuolių.

„Grizzlies“: Brandonas Clarke'as 27 (12/14 dvit.), Ja Morantas 20 (9/18 dvit., 9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas (18 atk. kam.) ir De'Anthony Meltonas po 12, Dillonas Brooksas 11.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 23 (6/16 dvit.), Anfernee Simonsas 22 (6/7 trit.), Damianas Lillardas 20 (5/12 dvit., 10 rez. perd.), Hassanas Whiteside'as 16 (6/8 dvit., 11 atk. kam.), Trevoras Ariza 12.