Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Luka Dončičius dėl čiurnos traumos praleido septynerias Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynes, tačiau, panašu, jog tai neišmušė slovėno iš puikaus žaidimo ritmo, kurį jis demonstruoja viso sezono metu.

27
39
13
3

Dončičius buvo arti trigubo dublio, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ (33-22) namuose 130:111 (32:28, 31:24, 33:25, 34:34) nepaliko vilčių Sakramento „Kings“ (21-33) krepšininkams.

Slovėnas per 31 minutę pelnė 33 taškus (7/11 dvit., 3/7 trit., 10/12 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

Tai buvo paskutinis Dončičiaus mačas prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalį, kur europietis žais tiek „Kylančių žvaigždžių“, tiek pagrindinėse rungtynėse.

Šeimininkai dar antrajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (63:50), o po pertraukos jį padidino iki triuškinančio (93:70) ir rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė.

Dončičiui puikiai talkino Kristaps Porzingis – 27 taškai (9/11 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 3 blokai per 33 minutes.

Latvis per pastarąsias šešerias rungtynes vidutiniškai pelno po 28,5 taško, atkovoja po 10,5 kamuolio bei blokuoja po 1,3 varžovų metimo.

Svečių gretose, kuriems tai buvo antrasis pralaimėjimas paeiliui, išsiskyrė 22 taškus (4/9 dvit., 4/12 trit., 2/2 baud.) pelnęs Buddy Hieldas. Snaiperis per 31 minutę dar spėjo atlikti 9 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 33 (7/11 dvit., 10/12 baud., 12 atk. kam., 8 rez. perd.), Kristaps Porzingis 27 (9/11 dvit., 13 atk. kam., 3 blk.), Timas Hardaway 19 (5/11 trit.), Sethas Curry 18.

„Kings“: Buddy Hieldas 22 (4/12 trit., 9 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 16 (5/13 dvit.), Kentas Bazemore'as 15, Harry Gilesas 11, Nemanja Bjelica 10.