Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa po ilgosios pertraukos  surengė įspūdingą spurtą ir antrus metus paeiliui pasidabino Karaliaus Mindaugo taurės bronza.

Fotogalerija

Nenado Čanako auklėtiniai sekmadienio popietę Klaipėdoje 84:73 (17:25, 18:20, 32:11, 17:17) įveikė šeimininkų, Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkų, pasipriešinimą.

Pirmiesiems atitrūkti pavyko „Neptūno“ krepšininkams, kurie antrojo kėlinio pradžioje, po taiklaus Deivido Gailiaus tritaškio, suskrovė 10 taškų persvarą (29:19).

Vos tik „Lietkabelis“ atsilikimą aptirpdydavo, Gailiaus vedami klaipėdiečiai vėl šaudavo į priekį, o sulig antrojo kėlinio sirena pataikytas Sedekerskio tritaškis ilgąją pertrauką pasitikti leido turint dviženklį pranašumą (45:35).

Visgi trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ sugebėjo ne tik pasivyti varžovus, bet ir juos aplenkti: Tomas Dimša ir Vytenis Lipkevičius smeigė po tritaškį, Željko Šakičius pataikė dvitaškį, o 27:6 laimėta 8 minučių atkarpa prieš lemiamą ketvirtį panevėžiečiams jau leido pirmauti 11 taškų (67:56).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos žaisti likus 3 minutes, Simo Galdiko dvitaškis šeimininkų deficitą nukirpo iki 5 taškų (68:73).

Vis dėlto, jau netrukus Martynas Sajus ir Dimša pelnė po dvitaškį, o svečių spurtas 9:2 pergalę įtvirtino (82:70).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo šakičius, kuris per 31 aikštelėje praleistą minutę pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, du kamuolius perėmė, sykį suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

„Neptūno“ komandoje naudingumu išsiskyrė Gailius, kurio sąskaitoje 24 taškai (3/7 dvit., 4/12 trit., 6/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, dvi klaidos ir iš viso surinkti 18 naudingumo balų.

„Lietkabelis“: Tomas Dimša 20, Margiris Normantas ir Željko Šakičius (5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 14, Vytenis Lipkevičius 12, Martynas Sajus 9, Paulius Valinskas 7.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 24, Osvaldas Olisevičius 15 (5 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 9 (3/3 trit.), Džiugas Slavinskas 6.

Atrinkti (0) Visi (90)
veaccegens
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
Neptunas Klaipeda
Neptuno 😃 Fiasko po pertraukos pristigo jegu Kad ir Grys delininkaitis maza pades
2020-02-16
+4
Įdomi kova,tikrai patiko.Neptūnas atrodė padarę išvadas pirmoje pusėje,puikiai tritaškiai krito,energijos daugiau rodė.Bet kaip po pertraukos išėjo Lietkabelis,koks trečias kėlinys,fantastika.Visiškai pakreipė žaidimą į savo pusę,Čanakas suvalgė Žužą.Sveikinimai Panevėžiui su dar viena bronza.
2020-02-16
+11
Panevezietis
Nebevaidink,eksperto tarp portalu ;) Tavo izvalgos jau,kaip anekdotai apie Petriuka.
2020-02-16
-1
uz zalgiri
nereikejo keist trenerio neptunui nes sudetis tragiska. prie zuzos isvis kazkoks padrikas chaosas. kabelis siuo metu 2-3 komanda po zalgirio todel bronza nenustebino nes jei butu logiska turnyro sistema, kabelis galejo zaist finale
2020-02-16
+14
Lietkabelistas
Sveikinu visus lietkabeliečius su 3vieta ir puikiu žaidimu. Neverta rengt ta kmt klaipėdoje nes labai tolimas Lietuvos taškas ir taip neptūnas niekad nieko nelaimės. O jie dar tikėjosi ryta iveikt ir finale lošti 😂😂😅
2020-02-16
Kur kitais Metais bus svente Manau bus Kaune
2020-02-16
+7
mod123
sake Kauno sporto hale, jei spes atstatyt ja..
2020-02-16
+14
Neptunas
Dar jei su tokiu zaidimu vienas Gaulius nepatemps Dorsey negryzta LKL Neptunas nematys Medaliu
2020-02-16
-9
To Neptunas
Kad tikrai turbūt nebus tų medalių LKL\'e Neptūnui ...reikės turbūt pasidžiaugti, jei Neptūnas praeis lkl ketvirtfinalį ir bus tarp top 4 lkl komandų ...
2020-02-16
+8
Mazeika jega!!! Kaip ir Masiulis - von abu is komandos, kartu ir kroata treneri, uz vairo Gaidamaviciu ir daugiau jaunimo, nes dabar kai kurie lavonai visiski..