Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Jonas Mačiulis buvo tarp rezultatyviausių komandos krepšininkų, o jo atstovaujama AEK šventė pergalę Graikijos taurės finale.

GM: 14

Lietuvio atstovaujamas Atėnų klubas sekmadienio vakarą 61:57 (12:13, 17:13, 14:12, 18:19) palaužė Patrų „Promitheas“ krepšininkus.

Mačiulis per 28 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius, 3 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 9 balų naudingumą.

Iki rungtynių pabaigos likus 34 sekundėms Langstonas Hallas pataikė dvitaškį ir priartino „Promitheas“ prie AEK minimaliu atstumu – 57:58.

Beveik pusę minutės trukusį taškų badą nutraukė Kendrickas Ray, kuris išprovokavo varžovų pražangą ir, likus 9 sekundėms, pataikė abi baudas – 60:57.

Leonidas Kasselakis dar bandė laimė iš tolimojo nuotolio, bet metimas buvo netikslus, o mačą uždarė ir AEK pergalę įtvirtino Charis Giannopoulos baudos metimas.

AEK tai buvo jau penktasis triumfas Graikijos taurėje. Šį titulą Atėnų komanda iškovojo po metų pertraukos, mat paskutinį kartą tokį trofėjų į viršų kėlė 2018-aisiais.

„Promitheas“: Leonidas Kaselakis 15, Loukas Mavrokefalidis 11 (11 atk. kam.), Langstonas Hallas 9 (4 atk. kam.).

AEK: Kendrickas Ray 16, Nikos Zisis 11 (5 atk. kam.), Jonas Mačiulis 9 (6 atk. kam.).