Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė viena turnyrinės lentelės lyderių, Madrido „Real“ (19-6) ekipa.

20
19
57%
4/7
67%
4/6

Nukraujavę Pablo Laso auklėtiniai išvykos rungtynėse 94:65 (22:15, 25:16, 24:20, 23:14) sutriuškino Stambulo „Fenerbahče“ (11-14) krepšininkus ir Senojo žemyno pirmenybėse įsirašė ketvirtą pergalę paeiliui.

Karališkasis klubas šiose rungtynėse vertėsi be 4 žaidėjų: Anthony Randolpho, Sergio Llullo, Jeffo Tayloro ir Felipe Reyeso.

Nesustabdomai puolime žaidę svečiai savo persvarą didino sulig kiekvienu kėliniu: po pirmojo jie turėjo 7 taškų pranašumą (22:15), po antrojo – 16 taškų persvarą (47:31), o prieš ketvirtąjį kėlinį „Real“ varžovus triuškino jau 20 taškų (71:51).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jaycee Carrollas, kuris per 25 aikštelėje praleistas minutes pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, sykį suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

Tokį pat naudingumo balų skaičių užfiksavo ir Walteris Tavaresas. Aukštaūgio sąskaitoje – 16 taškų (8/13 dvit.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 2 klaidos.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 21 (6 rez. perd.), Janas Vesely 16, Nikola Kaliničius 9 (4 atk. kam.).

„Real“: Jaycee Carrollas 20 (4/7 trit.), Walteris Tavaresas 16 (8 atk. kam.), Trey Thompkinsas 14 (5 atk. kam.), Jordanas Mickey 12, Nicolas Laprovittola 9 (7 rez. perd.).