Nuotr. BNS

„Barcelonos“ (19-6) ekipa lemiamame ketvirtyje surengė spurtą ir iškovojo sunkią pergalę Eurolygoje.

20
23
9
80%
8/10

Svestislavo Pešičiaus auklėtiniai penktadienio vakarą išvykoje 92:81 (20:23, 18:22, 29:24, 25:12) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (14-12) krepšininkus.

Po šios pergalės „Barcelona“ kartu su Madrido „Real“ turi po 19 laimėjimų ir po 6 pralaimėjimus bei dalinasi 2-3 vietas.

Tuo metu šįvakar suklupusi „Pao“ su 14 pergalių ir 11 pralaimėjimų žengia šeštoje vietoje, o nuo penktoje vietoje esančios Tel Avivo „Maccabi“ ekipos graikus skiria 3 pergalės.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos žaisti likus 4 minutes rezultatas dar buvo lygus (76:76), tačiau netrukus dvitaškį pelnė Brandonas Daviesas, Malcolmas Delaney pataikė dvi baudas, Corey Higginsas smeigė tritaškį, o 12:2 laimėta pustrečios minutės atkarpa svečiams leido susikurti 10 taškų persvarą (88:78).

Per likusias 84 sekundes šeimininkams „Barcos“ pasivyti nepavyko ir jie buvo pripažinti pralaimėjimą.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Nikola Mirotičius, kuris per 27 minutes pelnė 20 taškų (3/8 dvit., 2/5 trit., 8/10 baud.), atkovojo 9 kamuolius, perėmė vieną kamuolį ir surinko 23 naudingumo balus.

„Pao“ neišgelbėjo ir Nickas Calathes, kuriam nedaug trūko iki trigubo dublio: gynėjo sąskaitoje 10 pelnytų taškų (3/6 dvit., 0/3 trit., 4/6 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 11 rezultatyvių perdavimų, vienas perimtas kamuolys, 4 klaidos ir 17 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Georgios Papagiannis 14 (8 atk. kam.), Jimmeris Fredette'as 13, Ioannis Papapetrou 12, Nickas Calathes 10 (7 atk. kam., 11 rez. perd.), DeShaunas Thomasas ir Benjaminas Bentilas po 9.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (9 atk. kam.), Cory Higginsas 17, Malcolmas Delaney 15 (6 rez. perd.), Alexas Abrinesas 13, Ante Tomičius 9 (5 atk. kam.), Brandonas Daviesas 7 (5 atk. kam.).