Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Carmelo Anthony pirmąjį kartą per trejus metus pelnė 30 taškų ir prisidėjo prie Portlando „Trail Blazers“ (26-32) pergalės namuose 107:104 (40:24, 13:27, 27:34, 27:19) prieš Detroito „Pistons“ (19-40).

41
42
47%
9/19
55%
6/11

Carmelo per 37 minutes pelnė 32 taškus (6/7 dvit., 5/9 trit., 5/6 baudos) ir pasiekė savo sezono rekordą. Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Pastarąjį kartą 30 taškų puolėjas buvo pelnęs 2017 metų vasario 25-ąją, kuomet dar priklausė Niujorko „Knicks“ ekipai.

Likus 21 sekundei iki mačo pabaigos Anthony pelnė dvitaškį ir užtikrino „Blazers“ pergalę.

Jau po pirmojo kėlinio Anthony turėjo 12 taškų, o trečiajame ketvirtyje puolėjas surinko 10 taškų.

Portlando komandoje dar rezultatyviau žaidė 41 tašką pelnęs C.J. McCollumas (9/19 dvit., 6/11 trit., 5/8 baudos), kuris su 12 rezultatyvių perdavimų pasiekė asmeninį rekordą. Jam iki trigubo dublio pritrūko vieno atkovoto kamuolio.

„Blazers“: C.J. McCollumas 41 (6/11 trit., 9 atk. kam., 12 rez. perd.), Carmelo Anthony 32 (6/7 dvit., 5/9 trit., 5/6 baudos), Hassanas Whiteside’as 16 (17 atk. kam., 4 bl.).

„Pistons“: Christianas Woodas 26 (9 atk. kam.), Brandonas Knightas ir Derrickas Rose’as po 15, Langstonas Galloway 13.