Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Lengvą pergalę atrankoje į 2021-ųjų Europos čempionatą pasiekė ir toliau be pralaimėjimų žygiuojanti Belgijos rinktinė (2-0).

Daugiausia pataiko: Retin Obasohan

Anksti pranašumą susikrovę, bet nemažą jo dalį iššvaistę belgai pirmadienio vakarą išvykoje 88:72 (27:18, 28:21, 23:13, 10:20) nugalėjo Danijos (0-2) krepšininkus.

Belgijos komanda į priekį šovė dar pirmajame kėlinyje, kai jo pabaigoje per 4 minutes sukūrė spurtą 13:5 po dešimties minučių finišavo turėdama 9 taškų persvarą – 27:18.

Antrajame ketvirtyje belgai vienu metu buvo įgavę net 23 taškų (55:32) pranašumą, tačiau šeimininkams deficitą pavyko sumažinti iki 16 taškų – 39:55.

Trečiajame kėlinyje dominavimą dar labiau sustiprino Belgijos rinktinė, varžovams leidusi įmesti 13 taškų, pati surinkusi 21 ir persvarą padidinusi iki 26 taškų – 78:52.

Ketvirtajame kėlinyje pabudo ir šeimininkai danai, kurie spurtavo 17:3 ir, iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms, atsilikimą buvo sumažinę iki 12 taškų – 69:81.

Visgi per likusį laiką varžovams priartėti neleidę belgai pergale užbaigė pirmąjį atrankos langą.

Danijos rinktinė: Kevinas Larsenas 20 (5 atk. kam.), Gabrielis Lundbergas 15 (5 atk. kam.), Philipas Hertzas 9, Darko Jukičius 6 (5 atk. kam.).

Belgijos rinktinė: Jonathanas Tabu 22 (8 atk. kam., 7 rez. perd., 30 naud. bal.), Retinas Obasohanas 16, Maxime De Zeeuwas ir Quentinas Serronas po 10.