Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Savo aikštėje karaliavęs Bradley Bealas surengė karjeros šou ir pelnė 55 taškus, tačiau tokio įspūdingo Vašingtono „Wizards“ vedlio pasirodymo pergalei neužteko.

40
35
3
65%
13/20

Khrisas Middletonas sukratė 40 taškų ir kartu su Milvokio „Bucks“ (49-8) triumfavo JAV sostinėje per pratęsimą 137:134 (30:25, 27:22, 38:35, 28:41, 14:14) prieš vietos „Wizards“ (20-36).

Bealas per 41 minutę pataikė 11 iš 20 dvitaškių, 8 iš 13 tritaškių, 9 iš 10 baudų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir net 9 sykius suklydo.

Gynėjas virš 50 taškų sumetė antrose rungtynėse paeiliui, tačiau ir praėjusiame susitikime jo 53 taškų pasirodymas buvo apkartintas pralaimėjimu prieš Čikagos „Bulls“ (117:126).

Tuo metu nugalėtojų herojumi tapęs Middletonas realizavo 13 iš 20 dvitaškių, 2 iš 8 tritaškių, 8 iš 8 baudų, sugriebė 5 ir perėmė 3 kamuolius, išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Paskutinius devynis „Bucks“ taškus sumetęs Middletonas dviem baudų metimais, o paskui pataikytu dvitaškiu pratęsime išlygino rezultatą 132:132.

Po to Shabazzas Napier ir Middletonas apsikeitė netaikliais metimais, Bealas suklydo, Middletonas smeigė tritaškį ir, likus žaisti 31,2 sek., išvedė svečius į priekį 135:132.

Po minutės pertraukėlės Bealas realizavo baudas, pražangas sustabdytas Middletonas neklydo nuo baudų metimų linijos ir „Bucks“ išsaugojo trijų taškų persvarą – 137:134.

Kitoje atakoje Troy Brownas prametė iš toli ir finalinė sirena skelbė „Wizards“ pergalę – 137:134.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje, likus rungtyniauti beveik dvi minutes ir „Bucks“ pirmaujant 137:134, Milvokio klubo lyderis Giannis Antetokounmpo užsidirbo šeštąją pražangą ir visam sėdo ant suolo.

Graikijos superžvaigždė per 25 minutes sumetė 22 taškus (8/12 dvitaškiai, 6/8 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 8 sykius prarado kamuolį.

„Wizards“: Bradley Bealas 55 (19/33 metimai), Shabazzas Napier 27, Ishas Smithas 13 (7 rez. perd.), Rui Hachimura 12 (4/12 metimai), Ianas Mahinmi 10.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 40 (2/8 trit.), Ericas Bledsoe 23 (10 rez. perd., 7 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo 22 (14 atk. kam., 8 kld.), George'as Hillas 14, Donte DiVincenzo 12 (10 atk. kam.), Robinas Lopezas 11, Wesley Matthewsas 10.

Atrinkti (0) Visi (4)
Bet ir nesiseka Bealui.Antrose rungtynėse iš eilės virš 50 taškų sumeta,tačiau komanda nelaimi.Galima tik įsivaizduoti,kaip jam sunku,kai aplink jį mažai padedantys draugai.Psichologiškai tvirtas žaidėjas.