Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Taikliu tolimu metimu asmeninį karjeros rezultatyvumą rekordą pasiekęs Joelis Embiidas stabtelėjo ir pridėjo ranką prie ausies. Šou kūręs Filadelfijos „76ers“ (36-22) puolėjas laukė garsesnio savų žiūrovų palaikymo mažyčio šokio atlikimui.

49
54
14
76%
16/21

Siautėjęs centras sumetė 49 taškus, o jo vedama Filadelfijos ekipa be Beno Simmonso namų rungtynėse 129:112 (41:24, 28:28, 22:40, 38:20) sutriuškino Atlantos „Hawks“ (17-42).

Embiidas per 36 minutes įmetė 16 iš 21 dvitaškių, 1 iš 3 tritaškių, 14 iš 15 baudų, atkovojo 14 ir perėmė 3 kamuolius, išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus, po 4 kartus suklydo ir prasižengė bei blokavo 1 metimą.

Pirmąjį ketvirtį 17 taškų persvara laimėjusi „76ers“ turėtą pranašumą išbarstė trečiajame ketvirtyje, kai „Hawks“ startavo 23:9, o kėlinį laimėjo 40:22 ir po Trae Youngo taiklaus tritaškio svarstyklės pakrypo į Atlantos komandos pusę – 92:91.

Visgi ketvirtajame ketvirtyje Embiidas pelnė du taškus su pražanga, Joshas Richardsonas įkrovė iš viršaus ir Filadelfijos klubas vėl buvo priekyje – 96:92.

Paskui Embiidui surinkus keturis taškus iš eilės „76ers“ spurtavo 21:6 ir nurūko į priekį – 119:104.

Youngas rungtyniavo 37 minutes, pelnė 28 taškus (8/11 dvit., 2/11 trit., 6/6 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 7 kamuolius, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Simmonsas antrąsias rungtynes paeiliui praleido dėl nugaros skausmų.

„76ers“: Joelis Embiidas 49 (14 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 25, Furkanas Korkmazas 15 (3/7 trit.), Joshas Richardsonas 13.

„Hawks“: Trae Youngas 28 (10 rez. perd., 7 atk. kam.), De'Andre Hunteris 22, Johnas Collinsas 21 (9 atk. kam.), Cameronas Reddishas ir Bruno Fernando – po 10.