Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Toronto „Raptors“ (42-16) kūrė gražiausius rungtynių epizodus ir turėjo dviženklę persvarą, tačiau to pergalei nepakako.

19
34
88%
7/8
8

NBA čempionai praėjusio sezono Rytų konferencijos finalo pakartojime 97:108 (27:25, 25:25, 19:34, 24:26) nusileido Milvokio „Bucks“ (50-8) krepšininkams.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Terence‘as Davisas pelnė taškus su pražanga, Kyle‘as Lowry realizavo baudas ir nurėžė „Raptors“ deficitą iki 5 taškų (82:87), tačiau tuomet „Bucks“ surengė pergalingą spurtą.

Khrisas Middletonas pataikė dvitaškį ir realizavo baudą bei netrukus pridėjo metimą iš po krepšio, George‘as Hillas smeigė tritaškį ir 8:0 spurtavę „Bucks“ vėl įgijo užtikrintą persvarą – 95:82.

Per likusias 6 mačo minutes „Raptors“ rimtesnio iššūkio mesti nebesugebėjo ir turėjo taikstytis su nesėkme.

Geriau pirmoje mačo dalyje atrodę „Raptors“ antrojo kėlinio metu pirmavo 51:39, o OG Anunoby ir Chrisas Boucheris atliko galingus dėjimus per „Bucks“ lyderį Giannį Antetokounmpo, tačiau graikas juokėsi paskutinis.

Į trigubą dublį taikęsis Antetokounmpo pelnė 19 taškų (3/10 dvit., 2/4 trit., 7/8 baudos), atkovojo 19 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei 4 sykius suklydo.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 22 (5/9 trit.), Fredas VanVleetas 14 (3/9 trit.), OG Anunoby 11, Kyle‘as Lowry (1/5 dvit., 1/7 trit., 4 kld.), Chrisas Boucheris (7 atk. kam.) ir Terence‘as Davisas (1/5 trit.) po 10.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 22 (5/10 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo 19 (3/10 dvit., 19 atk. kam., 8 rez. perd.), Ericas Bledsoe 17 (3/8 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam.), Brookas Lopezas 15 (3/7 dvit., 2/6 trit.).