Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (28-30) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė ketvirtąją nesėkmę paeiliui.

33
36
9
8

Tenesio valstijos ekipa išvykoje 112:140 (17:35, 30:38, 41:38, 24:29) pripažino penktąją pergalę iš eilės iškovojusio Hjustono „Rockets“ (38-20) klubo pranašumą.

Valančiūnas per 23 minutes svečiams pelnė 16 taškų (6/9 dvit., 4/5 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių. Tai buvo 27-asis JV dvigubas dublis šį sezoną ir pirmasis po dviejų savaičių pertraukos.

Reikalus šeimininkai išsprendė dar pirmoje mačo dalyje, kai pirmąjį ketvirtį laimėjo 35:17, o į pertrauką komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant triuškinančiam – 73:47.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje „Grizzlies“ buvo pavykę trumpam sumažinti atsilikimą iki 17 taškų (83:100), tačiau „Rockets“ nepaleido mačo kontrolės ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Toliau su 198 cm ūgio P.J. Tuckeriu vidurio puolėjo pozicijoje žaidžiančią „Rockets“ į priekį vedė Jameso Hardeno ir Russello Westbrooko tandemas.

Nugalėtojams Hardenas pelnė 30 taškų (2/4 dvit., 7/12 trit., 5/6 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius, o Westbrookas pridėjo 33 taškus (14/22 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), sugriebė 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“ gretose už Valančiūną rezultatyviau rungtyniavo vienintelis Dillonas Brooksas. Gynėjas per 30 minučių pelnė 22 taškus (5/16 dvit., 4/10 trit.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pastaruoju metu traumų kamuojama Memfio ekipa vertėsi be dviejų priekinės linijos žaidėjų – Jareno Jacksono ir Brandono Clarke'o.

„Rockets“: Russellas Westbrookas 33 (14/22 dvit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Jamesas Hardenas 30 (7/12 trit.), Austinas Riversas 23, Jeffas Greenas, Benas McLemore'as ir P.J. Tuckeris po 11, Robertas Covingtonas 10.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 22 (5/16 dvit.), Jonas Valančiūnas 16 (6/9 dvit., 10 atk. kam.), Ja Morantas 12 (9 rez. perd.), Gorgui Diengas 10.