Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Fantastišką žaidimą demonstruojančio Jaysono Tatumo vedama Bostono „Celtics“ (41-17) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pratęsė Jutos „Jazz“ (36-22) ekipos nesėkmių seriją iki keturių.

33
37
67%
10/15
11

„Celtics“ išvykoje 114:103 (23:15, 30:36, 32:31, 29:21 ) palaužė šeimininkų pasipriešinimą.

Mačo lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kai svečiai, įskaitant trečiojo ketvirčio pabaigą, spurtavo 18:5 ir įgijo dviženklį pranašumą – 100:87.

Po šio smūgio „Jazz“ atsitiesti nebesugebėjo ir svečiai užtikrintai užbaigė rungtynes.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Tatumas per 38 minutes surinko 33 taškus (10/15 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tatumas pastaruoju metu demonstruoja geriausią karjeros krepšinį ir vasario mėnesį per sužaistas 11 rungtynių vidutiniškai pelno po 30,5 taško, atkovoja po 7,5 kamuolio ir atlieka po 3 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų nuo nesėkmės neišgelbėjo puikus Donovano Mitchello pasirodymas – 37 taškai (13/22 dvit., 2/10 trit., 5/7 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir tiek pat rezultatyvių perdavimų per 36 minutes.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 37 (13/22 dvit., 2/10 trit.), Mike'as Conley 15 (5/9 trit.), Royce'as O'Neale'as 14, Rudy Gobertas (9 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas po 9.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 33 (10/15 dvit., 11 atk. kam.), Jaylenas Brownas 20, Marcusas Smartas 17 (9 rez. perd.), Danielis Theisas 16, Gordonas Haywardas 12.