Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Eurolygos grandų mūšyje tarp „Barcelonos“ (20-6) ir Maskvos CSKA (17-9) krepšinio mėgėjai galėjo išvysti tikrą desertą.

23
32
8
100%
6/6

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai po atkaklios kovos išvykoje 82:80 (18:15, 19:25, 26:20, 19:20) pranoko Rusijos komandą. Ši pergalė katalonams užtikrino vietą atkrintamosiose.

Šiame mače suspindėjo ir buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas, kuris per 20 minučių pelnė 16 taškų (1/6 dvit., 4/4 trit., 2/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei surinko 17 naudingumo balų. 4 pataikyti tritaškiai – naujas amerikiečio karjeros rekordas.

Prasidėjus paskutinei minutei Darrunas Hilliardas atliko sėkmingą reidą krepšio link ir sumažino CSKA deficitą iki minimumo (77:78). Kitoje aikštelės pusėje „Barcelona“ nesurengė rezultatyvaus išpuolio ir, likus 20 sekundžių, lemiama ataka atiteko CSKA ekipai.

Vis tik kamuoliu bedriblingavęs Jamesas jį prarado ir iš karto po to prasižengė prieš Daviesą. Puolėjas realizavo abi baudas ir, likus 8 sekundėms, padidino „Barcos“ persvarą iki 3 taškų – 80:77.

Dimitris Itoudis paprašė minutės pertraukėlės, kuri buvo išpildyta idealiai – likus 5,4 sekundės, Jamesas smeigė tritaškį bei rezultatą išlygino (80:80).

Vis tik savąjį atsaką pateikė ir „Barca“. Mirotičius atšokęs nuo varžovo paleido tolimą dvitaškį, kuris skrodė tinklelį ir taip išplėšė pergalę savo ekipai.

Rungtynių herojumi tapęs Mirotičius iš viso pelnė 23 taškus (4/6 dvit., 3/5 trit., 6/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 32 naudingumo balus.

Daugiausia pataiko: Nikola Mirotic

Mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Ketvirčio viduryje Mike‘as Jamesas realizavo dvitaškį ir padidino CSKA persvarą iki 4 taškų (72:68), tačiau tuomet savąjį spurtą surengė „Barca“.

Nikola Mirotičius realizavo baudas, Kyle‘as Kuricas smeigė tritaškį, dvitaškį bei baudos metimą pridėjo Cory Higginsas ir iki susitikimo pabaigos likus kiek mažiau nei dviems minutėms, katalonai jau pirmavo 76:72.

Šeimininkų taškų badą nutraukė Danielis Hackettas, kuris atseikėjo tolimą metimą. Į tai Mirotičius atsakė dviem taikliomis baudomis ir, likus pusantros minutės, „Barcelona“ pirmavo 78:75.

CSKA: Danielis Hackettas 17 (3/5 dvit., 3/4 trit.), Darrunas Hilliardas 14 (6 atk. kam.), Mike’as Jamesas 12 (2/5 dvit., 2/6 trit.), Nikita Kurbanovas 11 (3/5 trit.), Kyle’as Hinesas 10 (4/4 dvit.).

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 23 (4/6 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam., 32 naud. bal.), Cory Higginsas 17 (5/10 dvit.), Brandonas Daviesas 16 (1/6 dvit., 4/4 trit., 7 atk. kam.).