Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Užtikrintą pergalę stipriausiose Senojo žemyno pirmenybėse iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (10-16).

15
23
78%
7/9
5

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 71:56 (21:15, 18:13, 15:15, 17:13) susitvarkė su Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-16) krepšininkų, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui, iššūkiu.

Pirmoji rungtynių dalis sėkmingesnė buvo šeimininkams, kurie ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 11 taškų pranašumą (39:28).

Po lygiai susiklosčiusio trečiojo kėlinio Vitorijos ekipa ketvirtajame įjungė aukštesnę pavarą: Tornike Šengelija pelnė 5 taškus paeiliui, dvitaškį pridėjo Shavonas Shieldsas, o 14:5 laimėta 4 minučių atkarpa šeimininkams leido susikurti 21 taško persvarą (71:50).

Per likusį laiką Belgrado klubas spurto surengti nesugebėjo ir buvo priverstas pripažinti Ispanijos ekipos pranašumą.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Shieldsas, kuris per 36 žaistas minutes pelnė 15 taškų (7/9 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė,sykį suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

Belgrado ekipoje naudingumu išsiskyrė Vladimiras Štimacas, kurio sąskaitoje 13 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, vienas rezultatyvus perdavimas, vienas perimtas kamuolys, dvi klaidos ir iš viso surinkti 16 naudingumo balų.

„Baskonia“: Tornike Šengelija 18 (5 atk. kam.), Shavonas Shieldsas 15 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Michaelas Ericas 10 (5 atk. kam.), Ilimane Diopas 8.

„Crvena Zvezda“: Vladimiras Štimacas 13 (7 atk. kam.), Kevinas Punteris 12, Lorenzo Brownas 10, Billy Baronas 7 (4 atk. kam., 4 rez. perd.).