Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dominuojantis Milvokio „Bucks“ (51-8) klubas iškovojo didžiausią sezono pergalę.

32
38
13
69%
11/16

Giannio Antetokounmpo vedami šeimininkai 133:86 (31:24, 39:23, 37:22, 26:17) nepasigailėjo Oklahomos „Thunder“ (37-23) krepšininkų.

Tai buvo penktoji paeiliui „Bucks“ pergalė, o didžiausią sezono pralaimėjimą patyrusi „Thunder“ nepratęsė penkių laimėjimų serijos.

Reikalus šeimininkai išsprendė dar iki ilgosios pertraukos (70:47), o antroje mačo dalyje skirtumas tarp komandų tapo nepadorus.

Praėjusio sezono MVP Antetokounmpo vos per 27 minutes pelnė 32 taškus (11/16 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Chrisas Paulas – 18 taškų (6/11 dvit., 1/6 trit., 3/3 baud.) ir 5 atkovoti kamuoliai.

Dvikovą „Fiserv Forum“ arenoje stebėjo „Bucks“ legenda Kareemas Abdul-Jabbaras, sulaukęs gausių ovacijų, kai buvo pristatytas susirinkusiems žiūrovams pirmojo kėlinio viduryje.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (11/16 dvit., 13 atk. kam.), Wesley Matthewsas, George'as Hillas ir Patas Connaughtonas po 14, Robinas Lopezas 12.

„Thunder“: Chrisas Paulas 18, Shai Gilgeousas-Alexanderis 11, Dennisas Schroderis ir Abdelas Naderas po 9.