Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Ketvirtame kėlinyje spurtą surengęs Panevėžio „Lietkabelis“ (16-7) Lietuvos krepšinio lygos mače svečiuose 84:78 (22:27, 18:14, 21:22, 23:15) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (13-10).

19
23
56%
5/9
2

Įskaitant ir Karaliaus Mindaugo taurės rungtynes dėl trečiosios vietos, panevėžiečiai „Neptūną“ nugalėjo jau trečią kartą iš eilės. Tarpusavio komandų dvikovose „Neptūnas“ triumfavo tik pirmajame susitikime.

Šiose rungtynėse į „Neptūno“ rikiuotę grįžo Tomas Delininkaitis, kuris dėl šlaunies traumos nerungtyniavo kiek daugiau nei mėnesį – nuo sausio 22-osios. Jis per 4 minutes taškų nepelnė.

Pirmajame kėlinyje „Lietkabelis“ pataikė penkis tritaškius iš eilės. Iš pradžių tolimu šūviu pasižymėjo Tomas Dimša, netrukus Paulius Valinskas pridėjo net tris tritaškius, o galiausiai šūvį pridėjo Vytenis Lipkevičius. Po šios tritaškių serijos „Lietkabelis“ pirmavo 22:15.

Tuomet „Neptūnas“ davė dar skaudesnį atsaką – spurtavo 16:0 ir atitrūko devyniais taškais (31:22). Visgi po dviejų kėlinių iš šios persvaros bebuvę likęs vienas taškas.

Trečiajame kėlinyje pirmaujanti komanda pasikeitė dešimt kartų, o prieš lemiamas 10 minučių „Neptūnas“ buvo priekyje 63:61.

Ketvirtąjį kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo spurtu 14:2 ir likus 6 minutėms susikrovė 9 taškų pranašumą (75:66). „Neptūnas“ dar priartėjo iki 6 taškų, bet „Lietkabelis“ patikimai dirbo gynyboje, o tašką rungtynėse padėjo Pauliaus Valinsko tritaškis.

„Lietkabelis“ iš viso pataikė 12 tritaškių iš 26 (46 proc.), o vienas Paulius Valinskas sumetė 5 tritaškius iš 9. Iki šiol jo sezono rekordas buvo 4 tritaškiai.

Klaipėdiečiai vertėsi bei susižeidusio Deivido Gailiaus ir susirgusio Žygimanto Janavičiaus.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 22 (7 atk. kam.), Martynas Mažeika 15 (6/6 baudos), Matas Jogėla 13 (7 atk. kam.), Tadas Sedekerskis ir Gytis Masiulis po 9.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius ir Paulius Valinskas (5/9 trit.), Tomas Dimša 15 (6 rez. perd.), Margiris Normantas 12 (3/5 trit.), Vytenis Lipkevičius 9.

Atrinkti (0) Visi (10)
lol
jei ne prasta sezono pradžia, tai kabelis kokiom trim pergalėm dabar pranašumą prieš Rytą turėtu.
Aha
Po traumos kazkaip sunkiai atsigauna, o ir visos tos permainos klube, treneriu keitimai irgi nepadeda.
2020-02-29
+1
Rungtynės tikrai priminė KMT dvikovą.Neptūnas vėl persvarą turi,bet vėl Lietkabelis perlaužia rungtynes.Iš Neptūno galima Mažeiką pagirti,kuris jau atrodo vėl tampa vienu svarbiausių žaidėjų,kaip ir senais laikais.Ir jaunimas neblogai žaidė,tik pergalės pritrūko.Reikia pastiprinimo komandai ir kuo greičiau.