Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Kol šeimininkų gynėjai be paliovos gainiojo Jamesą Hardeną, Russellas Westbrookas nesnaudė ir per pridėtą laiką atvedė „Rockets“ (39-20) į pergalę.

41
34
60%
15/25
67%
8/12

Hjustono klubas sekmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače išvykoje 111:110 (19:28, 26:28, 36:22, 23:26, 7:6) palaužė Bostono „Celtics“ (41-18) krepšininkus.

Westbrookas per 43 minutes pelnė 41 tašką (15/25 dvit., 1/2 trit., 8/12 baud. met.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 kartus suklydo ir du sykius prasižengė.

Tuo metu varžovų spaudimo sulaukęs Hardenas per 41 minutę įmetė 21 tašką (3/7 dvit., 4/17 trit., 3/3 baud. met.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 4 ir pavogė 3 kamuolius.

„Visą dėmesį skyrėme Hardenui, bet pamiršome apie kitą MVP“, – po rungtynių kalbėjo „Celtics“ gynėjas Jaylenas Brownas.

Per paskutines 20 ketvirtojo kėlinio sekundžių „Celtics“ panaikino 4 taškų deficitą ir po Browno tolimo metimo su sirena išplėšė pratęsimą.

Šeimininkai pirmieji pelnė taškus pratęsime ir pirmavo 110:109, tačiau per paskutines 2 minutes ir 49 sekundes prametė 6 metimus iš žaidimo, taškų nebepelnė bei turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Celtics“ gretose geriausiai atrodęs ir 32 taškus pelnęs Jaysonas Tatumas prisijungė prie klubo legendų, per mėnesį fiksavusių bent 30 taškų vidurkius. Vasarį amerikietis vidutiniškai pelnė po 30,6 taško ir savo pavardę įsirašė šalia kitų – Larry Birdo, Isaiah Thomaso, Paulo Pierce'o ir Johno Havliceko.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 32 (13 atk. kam., 5 rez. perd.), Marcusas Smartas 26 (7 rez. perd., 5 atk. kam.), Jaylenas Brownas 22 (5 atk. kam.), Gordonas Haywardas 18 (6 atk. kam.),  Danielis Theisas 8 (15 atk. kam.).

„Rockets“: Russellas Westbrookas 41 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Jamesas Hardenas 21 (8 rez. perd.), Robertas Covingtonas 16 (16 atk. kam.), P.J. Tuckeris (13 atk. kam.) ir Danuelis House‘as (6 atk. kam.) po 9.