Nuotr. BNS

Puikiai tritaškius pataikęs Kauno „Žalgiris“ (21-2) Lietuvos krepšinio lygos mače išvykoje 94:79 (27:15, 30:22, 18:14, 19:28) lengvai susitvarkė su Prienų „CBet“ (10-13).

Kauniečiai pataikė 14 tritaškių iš 30 bandymų (46 proc.). „Žalgirio“ LKL sezono rekordas yra 21 tritaškis, kuriuos Kauno ekipa įmetė į Alytaus „Dzūkijos“ krepšį.

„Turime būti patenkinti. Labai smagu, kad visi pažaidė, kad nenuvarginome žaidėjų, nes mums artėja labai svarbi savaitė. Tikėsimės, kad rytoj, per tą trumpą laiką, galėsime pasiruošti antradienio rungtynėms“, – po rungtynių kalbėjo Šarūnas Jasikevičius.

„Žalgiris“ antradienį namie Eurolygos rungtynėse priims Maskvos srities „Chimki“, o ketvirtadienį išvykoje susigrums su Sankt Peterburgo „Zenit“.

Žalgiriečiams Karolis Lukošiūnas per 28 minutes pelnė 14 taškų (1/1 dvit., 4/7 trit.) ir užfiksavo savo sezono rekordą. Prieš tai snaiperis daugiausiai buvo įmetęs 13 taškų, kuriuos atseikėjo savo buvusiai ekipai „Šiauliams“.

Lukošiūno rekordas LKL yra 17 taškų, kuriuos jis buvo surinkęs dar žaisdamas „Šiauliuose“.

Trenerių komentarai po rungtynių:

Dar geriau tritaškius metė Artūras Milaknis, kuris taip pat smeigė 4 tolimus šūvius, bet tam jam į bandymų. Šiandien 33-ąjį gimtadienį šventęs K.C. Riversas pataikė tris tolimus šūvius iš šešių.

Vienas geriausių savo sezono LKL rungtynių sužaidė ir Martinas Gebenas. Jis pelnė 15 taškų (7/9 dvit.), atkovojo 9 kamuolius (sezono rekordas) ir surinko 23 naudingumo balus.

Jau pirmojo kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ pirmavo 12-os taškų persvara, o po dviejų kėlinių pranašumas padidėjo iki 20 taškų (57:37). Per pirmuosius du kėlinius „Žalgiris“ įmetė 9 tritaškius iš 15 (60 proc.).

Thomasas Walkupas pirmoje rungtynių pusėje per 10 minučių atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Pirmoje rungtynių pusėje nerungtyniavo Lukas Lekavičius ir Nigelas Hayesas. Abu jie pasirodė starto penkete nuo trečiojo kėlinio pradžios.

„Žalgirio“ komandoje taškais pasižymėjo visi 12 krepšininkų.

Prienų komandoje nežaidė Karolis Guščikas, kuris patyrė Achilo sausgyslės traumą. Jeigu jam prireiks operacijos, tuomet puolėjas šį sezoną nebežais.

„CBet“: Regimantas Miniotas 17 (7/12 metimai), Arnas Velička (5 rez. perd.) ir Mindaugas Lukauskis (5/5 dvit.) po 16, Laurynas Birutis 11 (13 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 10.

„Žalgiris“: Martinas Gebenas 15 (7/9 dvit.), Karolis Lukošiūnas 14 (4/7 trit.), Artūras Milaknis 12 (4/5 trit.), K.C. Riversas 11 (3/6 trit.), Zachas LeDay 10.