Nuotr. BNS

Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo „Šiaulių“ (7-16) ekipos krepšininkai.

Antano Sireikos auklėtiniai sekmadienį savo žiūrovų akivaizdoje 91:75 (23:18, 20:17, 22:18, 26:22) pranoko turnyrinės lentelės kaimynę, Kėdainių „Nevėžio“ (6-17) komandą.

Po sėkmingiau sužaistos pirmosios rungtynių dalies šeimininkai ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 8 taškais (43:35).

Trečiajame kėlinyje šiauliečiai apsukų nemažino ir kėlinio pabaigoje Roko Gusčio dvitaškis bei Aurimo Urbono taiklios baudos Saulės miesto ekipai leido susikurti 14 taškų pranašumą (64:50).

Lemiamame ketvirtyje „Šiaulių“ komandai pavyko pabėgti nepavejamai, kai žaisti likus 3 minutes Benas Griciūnas pelnė 4 taškus peiliui ir šeimininkai jau gerokai lenkė varžovus – 84:67.

Per likusį laiką kėdainiškiai spurto surengti nesugebėjo ir „Šiauliai“ iškovojo pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kevinas Hardy, kuris per 26 žaistas minutes pelnė vos 2 (1/2 dvit.) taškus, tačiau atliko net 16 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 kamuolius, perėmė 5 kamuolius, du sykius suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

16 rezultatyvių perdavimų yra naujasis LKL sezono rekordas. Prieš tai geriausias rezultatas priklausė Tu Holloway, kuris buvo atlikęs 14 rezultatyvių perdavimų.

Jam puikiai talkino Benas Griciūnas, kurio sąskaitoje – 25 taškai (12/14 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, vienas blokas, dvi klaidos ir iš viso surinkti 22 naudingumo balai.

„Šiaulių“ komandoje debiutavęs Demetriusas Dysonas per 25 minutes pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 25 (12/14 dvit.), Antanas Udras 22 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Aurimas Urbonas 13 (6 per. kam.), Demetriusas Dysonas 11, ..., Kevinas Hardy 2 (16 rez. perd., 5 per. kam., 23 naud, bal.).

„Nevėžis“: Kristupas Žemaitis 19 (5 rez. perd.), Viny Okouo 14 (9 atk. kam.), Arminas Urbutis (5 atk. kam.) ir Georgios Kalaitzakis po 13, Michaelas Gbinije 10 (5 atk. kam.).