Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Giannis Antetokounmpo surengė fantastišką pasirodymą ir Milvokio „Bucks“ (52-8) NBA čempionate tempė į pergalę svečiuose 93:85 (26:20, 19:23, 25:25, 23:17) prieš Šarlotės „Hornets“ (21-39).

41
51
20
67%
16/24

Giannis per 35 minutes pelnė 41 tašką (16/24 dvit., 1/4 trit., 6/7 baudos), sugriebė 20 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį.

Atletas buvo šalia savo atkovotų kamuolių rekordo (21).

Graikas tapo pirmuoju „Bucks“ krepšininku nuo 1974 metų, kuriam pavyko pelnyti bent 40 taškų, atkovoti bent 20 kamuolių ir atlikti bent 5 rezultatyvius perdavimus. Prieš 46 metus „Bucks“ klube tai pasiekė Kareemas Abdul-Jabbaras.

Šiame amžiuje NBA tokią statistiką pasiekė tik Shaquille’as O’Nealas, DeMarcusas Cousinsas ir Chrisas Webberis.

Po to, kai Jamesas Hardenas pasisakė, kad Antetokounmpo ūgis ir sudėjimas nereikalauja turėti įgūdžių, Giannis per 62 žaidimo minutes įmetė 73 taškus (62,5 proc. metimų), atkovojo 33 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Hornets“: Devonte Grahamas 17, Terry Rozieras 13, P.J. Washingtonas 12, Cody Martinas 11, Willy Hernangomezas 10 (13 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 41 (16/24 dvit., 20 atk. kam.), Brookas Lopezas 16 (7 atk. kam.), George’as Hillas 11, Wesley Matthewsas 8 (8 atk. kam.).