Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Domantas Sabonis surinko dar vieną dvigubą dublį, tačiau to nepakako, jog Indianos „Pacers“ (37-25) įveiktų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lyderius.

29
29
12
100%
7/7

Lietuvio atstovaujama ekipa išvykoje 100:119 (23:36, 33:22, 23:31, 21:30) nusileido Milvokio „Bucks“ (53-9) krepšininkams.

Sabonis Milvokyje per 37 minutes įmetė 15 taškų (5/14 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei 6 sykius suklydo.

Aukštaūgis šį sezoną pasižymėjo jau 48-uoju dvigubu dubliu ir priartėjo prie „Pacers“ visų laikų rekordo. Daugiausiai dvigubų dublių (49) per sezoną „Pacers“ istorijoje yra surinkęs Troy Murphy 2008-2009 m. sezone.

„Bucks“ nuo rungtynių pradžios parodė, kas čia šeimininkai ir jau 10-ąją mačo minutę triuškino varžovus (33:11), tačiau iki pertraukos svečiai apkarpė „Bucks“ pranašumą ir jau trečiojo ketvirčio pradžioje rezultatas buvo lygus (58:58).

Vis dėlto Giannio Antetokounmpo vedami šeimininkai sužaidė dar vieną galingą atkarpą ir šį kartą spurtavo 29:11 (89:71). Po tokio smūgio „Pacers“ atsitiesti nebesugebėjo.

Nugalėtojams praėjusio sezono MVP per 28 minutes pelnė 29 taškus (8/15 dvit., 2/8 trit., 7/7 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Mes tik norėjome grįžti į tą kelią, kuriuo einame visą sezoną. Majamyje ne tik pralaimėjome – mes žaidėme blogai. Manau, kad visi rūbinėje tik ir galvojo, kaip sužaisti geras rungtynes ir iškovoti pergalę“, – po dvikovos kalbėjo graikas.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo T.J. Warrenas, surinkęs 18 taškų (7/14 dvit.). Gynėjas per 33 minutes dar spėjo atkovoti 4 kamuolius.

Svečių gretose ant parketo antrose rungtynėse paeiliui dėl kelio skausmų nepasirodė Victoras Oladipo, o Malcolmas Brogdonas dar iki pertraukos susimušė klubą ir į aikštę nebegrįžo.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (8/15 dvit., 7/7 baud., 12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 20 (7/11 dvit., 8 atk. kam.), Donte DiVincenzo 19, Ericas Bledsoe 16, Wesley Matthewsas 15.

„Pacers“: T.J. Warrenas 18 (7/14 dvit.), Dougas McDermottas 16, Domantas Sabonis 15 (10 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld.), T.J. McConellas 14.