Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Klaidas Metrikis per pratęsimą tritaškiu išplėšė pergalę Klaipėdos „Neptūnui-Akvaservis“ (22-15). Audriaus Mineikio auklėtiniai namuose 90:89 (26:19, 20:21, 20:20, 14:20, 10:9) įveikė Šakių „Vytį“ (18-19).

21
23
44%
4/9
5

Likus 40 sekundžių iki pratęsimo pabaigos „Vytis“ pirmavo 89:87, o Darjušas Lavrinovičius laisvas išmetė tritaškį, bet metimas tikslo nepasiekė.

Iki pratęsimo pabaigos likus 17 sekundžių Klaidas Metrikis atšokęs nuo varžovo smeigė tritaškį ir rezultatą persvėrė „Neptūno-Akvaservis“ naudai.

Lemiamoje „Vyčio“ atakoje Pauliaus Beliavičiaus dvitaškis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojams Metrikis per 37,5 minutės pelnė 21 tašką (3/5 dvit., 4/9 trit., 3/3 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Tas pats Metrikis iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 23 sekundėms įmetė dvitaškį ir šeimininkams išplėšė pratęsimą.

„Vyčio“ komandoje geriausiai žaidė Paulius Beliavičius, kuris per 41 minutę surinko 27 taškus (4/7 dvit., 5/11 trit., 4/4 baudos) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 21 (4/9 trit., 5 rez. perd.), Deividas Rasys ir Vytautas Šarakauskas (12 atk. kam.) po 16, Lukas Kreišmontas 15 (6/9 metimai).

„Vytis“: Paulius Beliavičius 27 (5/11 trit., 6 rez. perd.), Darjušas Lavrinovičius 19, Marijus Užupis 15, Paulius Semaška 12 (9 rez. perd.).