Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Quincy Tayloras pasiekė šio sezono VIKINGLOTTO-NKL rezultatyvumo rekordą, bet „Palangos Kuršiai“ (16-19) susitikime namuose 91:93 (20:16, 20:32, 26:21, 25:24) patyrė pralaimėjimą prieš Mažeikių „Erelius“ (17-19).

22
33
3
8

Šeimininkų neišgelbėjo fenomenalų pasirodymą surengęs Tayloras. Gynėjas pelnė 43 taškus (14/19 dvit., 2/3 trit., 9/12 baud. met.) atkovojo 4 kamuolius tiek pat kartų suklydo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

Iki šiol sezono rezultatyvumo rekordas buvo 42 taškai, kuriuos pelnė Mantas Ruikis.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 43 sekundes Mantvydas Staniulis dvitaškiu išlygino rezultatą – 90:90.

Kitoje atakoje Quincy Tayloras suklydo, o prie baudų metimo linijos stojęs Deividas Kumelis neklydo ir suteikė 2 taškų pranašumą svečiams – 92:90.

Po minutės pertraukėlės Tayloras nepataikė metimo, galėjusio išlyginti rezultatą. Šeimininkai prasižengė prieš M. Staniulį, kuris pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir suteikė 3 taškų persvarą „Ereliams“ – 93:90 (likus žaisti 4 sekundes).

Svečiai prasižengdami neleido mesti tritaškio „Kuršiams“.

Tayloras pataikė pirmąją baudą, antrąją specialiai prametė, tačiau kamuolį atkovojo Mogga Lado ir „Ereliai“ išsivežė pergalę.

Laimėjusių gretose naudingiausiai rungtyniavo Mogga Lado. Jis pelnė 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius, perėmė 3 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Quincy Tayloras 43 (14/19 dvit., 2/3 trit., 9/12 baud. met.), Aidas Viskontas 18 (8 rez. perd.), Mindaugas Reminas 14.

„Ereliai“: Mogga Lado (33 naud. bal., 8 atk. kam.) ir Augustinas Venckus po 22, Mantvydas Staniulis ir Rokas Stankevičius po 12, Deividas Kumelis 8 (11 rez. perd.).