Savo sezono rekordą pasiekęs Jankūnas: „Žaidimas buvo chaotiškas“

2020-03-05 21:56
Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr.: zalgiris.lt

Po Kauno „Žalgirio“ nesėkmės Sankt Peterburge 75:76 prieš vietos „Zenit“ Paulius Jankūnas pripažino, kad žaidimas buvo chaotiškas.

Fotogalerija

Antrojo kėlinio viduryje „Žalgiris“ pirmavo 17 taškų persvara (38:21), tačiau iki ilgosios pertraukos „Zenit“ deficitą sumažino iki 4 taškų, o galiausiai rungtynės vyko taškas į tašką ir persikėlė į pratęsimą.

„Antrajame kėlinyje sustojome. Pirmos 15 minučių tikrai buvo geros, puolime viską pataikėme, jie išsimušė iš savo gynybos. Bet kai jie grįžo prie savojo žaidimo, fiziškai mus išmušė iš padėčių, nutraukė derinius, tai tuomet prasidėjo problemos.

Kažko neparuošėme, nepriėmėme kamuolio ten, kur turėjome priimti. Tai treneriai visas rungtynes akcentavo. Žaidimas buvo chaotiškas, nes nedarėme to, ką turėjome daryti“, – po rungtynių kalbėjo Jankūnas.

Kapitonas per 24 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 1 metimą ir surinko 8 naudingumo balus.

9 sugriebti kamuoliai yra naujasis jo šio sezono rekordas Eurolygoje.

Po pralaimėjimo „Žalgiris“ turnyro lentelėje atsidūrė 11-oje vietoje. Ar ši nesėkmė gali stipriai atsiliepti pozicijoms turnyro lentelėje?

„Neskaičiuojame taškų, nes jeigu pradėsi skaičiuoti, tai bus ir kitoms komandoms pralaimėjimų. Reikia žaisti rungtynes po rungtynių ir kuo mažiau žiūrėti į lentelę“, – pažymėjo Jankūnas.

Kitas rungtynes Eurolygoje „Žalgiris“ žais kovo 13-ąją, penktadienį, Barselonoje.