Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Ketvirtadienį susmeigęs 43 taškus į Mažeikių „Erelių“ krepšį, Quincy Tayloras šį kartą į neviltį varė „Gargždus“ (18-19). Svečiuose siautėjęs amerikietis surengė 30 taškų pasirodymą ir atvedė „Palangos Kuršius“ (17-20) į pergalę 102:97 (34:28, 24:22, 24:26, 20:21) prieš Gargždų ekipos žaidėjus.

30
36
8
53%
10/19

Dvikovą nuo pradžių pradėjęs Tayloras per 37 minutes įmetė 10 iš 19 dvitaškių, 2 iš 4 tritaškių, 4 iš 6 baudų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 36 naudingumo balus.

Sėkmingai pasirodė ir Laurynas Lučinskas, pridėjęs 24 taškus (4/8 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 4/4 baudos). Robertas Keliačius ir Taurantas Tamošiūnas kartu pridėjo 36 taškus.

Aido Viskonto sąskaitoje – 10 rezultatyvių perdavimų.

Prasidėjus paskutinei minutei, Deividas Anužis įmetė dvitaškį ir šeimininkų deficitas sumažėjo perpus – 97:99. Kitoje atakoje Keliačius įmetė kabliu su varžovo pražanga ir dvikovoje buvo likę žaisti kiek daugiau nei pusę minutės – 102:97.

„Gargždų“ išpuolis iš pradžių baigėsi netaikliu Ernesto Jonkaus tolimu metimu, bet kamuolį puolime sugriebė Anužis. Tada Laurynas Mikalauskas sviedė pro šalį ir Gargžduose laimėjo „Kuršiai“.

„Gargždai“: Tadas Poška ir Laurynas Mikalauskas (9 atk. kam.) – po 18, Deividas Anužis 17, Rimantas Daunys 15, Ernestas Jonkus 13 (7 rez. perd., 7 atk. kam.).

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 30 (12/23 metimai, 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Laurynas Lučinskas 24, Robertas Keliačius 19, Taurantas Tamošiūnas 17 (4/6 trit.).

Puikus pakaitalas Riley, neprasove ir siais metais Palanga su legionierium, manau ir playoffuose gali nustebint ir iki final 4 eit.