Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Sauliaus Kulviečio atstovaujama Dižono JDA ekipa patyrė nesėkmę FIBA Čempionų lygoje ir serijos iki dviejų pergalių uždaryti nesugebėjo.

14
21
10
2

Prancūzijos ekipa trečiadienio vakarą išvykoje 79:88 (19:24, 22:22, 20:17, 18:25) nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ krepšininkams, kurie išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą (1-1).

Lemiamas mačas bus žaidžiamas lygiai po savaitės, kovo 18 d., Prancūzijoje.

Kulvietis šiame mače aikštelėje praleido 23 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/4 trit.), atkovojo du kamuolius, sykį prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Rungtynių baigtį nulėmusį spurtą šeimininkai surengė ketvirtajame kėlinyje, kai Jevgenijus Baburinas ir Brandonas Brownas smeigė po tritaškį, Antonas Astapkovičius įkrovė iš viršaus, o 17:7 laimėta „Nižnij Novgorod“ komandos 4 minučių atkarpa leido pabėgti nepavejamai (86:70).

Naudingiausiai Rusijos klube rungtyniavo Terellas Parksas, kurio sąskaitoje 14 taškų (6/9 dvit., 2/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir iš viso surinkti 23 naudingumo balai.

„Nižnij Novgorod“: Jevgenijus Baburinas 22, Terellas Parksas 14 (10 atk. kam.), Antonas Astapkovičius 13, Pavelas Antipovas Brandonas Brownas 11.

JDA: Richardas Solomonas 18, Davidas Holstonas (9 rez. perd.) ir Lamonte Ulmeras po 12, Rasheedas Sulaimonas 9, Saulius Kulvietis ir Jeremy Leloupas po 7.