Nuotr. BNS

Stambulo „Anadolu Efes“ (20-2) Turkijos čempionate pratęsė pergalių seriją iki keturių.

GM: 24

Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 103:81 (27:21, 22:20, 27:18, 27:22) sutriuškino Ankaros „Turk Telekom“ (11-12) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vasilije Micičius, pelnęs 19 taškų (6/6 dvit., 1/5 trit., 4/7 baud.). Buvęs žalgirietis per 24 minutes taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo tiek pat varžovų pražangų ir surinko 28 naudingumo balus.

Šiose rungtynėse dėl koronaviruso grėsmės ant parketo nepasirodė Shane'as Larkinas, Adrienas Moermanas, Alecas Petersas, Krunoslavas Simonas ir Bryantas Dunstonas.

„Anadolu Efes“ Turkijos čempionate su 20 pergalių ir 2 pralaimėjimais yra vienvaldžiai lyderiai, o „Turk Telekom“ su 11 laimėjimų ir 12 nesėkmių žengia 9-oje vietoje.

„Turk Telekom“: Enesas Taskiranas 20 (6/7 trit.), Metinas Turenas 14 (10 atk. kam.), Kennethas Kadji ir Akifas Guvenas po 10.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 19 (6/6 dvit., 7 rez. perd., 7 išpr. praž., 28 naud. bal.), Sertacas Sanli 17 (9 atk. kam., 28 naud. bal.), Ahmetas Tunceri 14 (7 rez. perd., 22 naud. bal.), Dogusas Balbay 11, Yigitcanas Saybiras 10.