2015-2016 metų sezone Panevėžio „Lietkabelis“ Lietuvos krepšinio lygoje užėmė septintąją vietą ir ketvirtfinalio serijoje 0-3 nusileido Vilniaus „Lietuvos rytui“.

Kaip tokioje pozicijoje buvęs klubas kitą sezoną gavo vietą antrame pagal pajėgumą Europos turnyre – Europos taurėje? 

Apie tai ir visą istorinį 2016-2017 metų „Lietkabelio“ sezoną – tinklalapio „BasketNews.lt“ rubrikoje, kurioje pasakojame apie Lietuvos klubų geriausius laikus per jų gyvavimo laikotarpį.

Nuotr. Fotodiena.lt/BasketNews.lt iliustracija

2016 metų birželio pabaigoje buvo paskelbta, kad Panevėžio „Lietkabelis“ dalyvaus FIBA Europos taurės atrankos etape, o klubas ketvirtam pagal pajėgumą Europos turnyrui jau buvo sumokėjęs avansą – 10 tūkst. eurų.

Visgi po trijų savaičių šias naujienas pakeitė netikėta žinia iš Eurolygos, jog „Lietkabeliui“ įteiktas vardinis kvietimas rungtyniauti Europos taurėje.

Toks scenarijus susiklostė dėl dviejų priežasčių. Pirma, Europos krepšinyje susikūrė FIBA Čempionų lyga, kuri priviliojo ne vieną Europos taurės ekipą, o todėl šiame turnyre atsirado laisvų vietų.

Visgi vargu ar septintąją vietą LKL užėmusi ir prieš tai Europos taurėje niekada nežaidusi „Lietkabelio“ ekipa būtų gavusi kvietimą. Bet čia atsirado Kauno „Žalgiris“, kurio žodis lėmė antrąją priežastį.

„Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas tada susisiekė su tuometiniu „Lietkabelio“ vadovu Mantu Ignatavičiumi bei pasiteiravo, ar klubas nenorėtų dalyvauti Europos taurėje.

„Pasakiau, kad būtų puiki mintis, bet jau esame sumokėję pinigus FIBA, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė Ignatavičius. – Kaip supratau, Eurolyga Pauliaus paklausė, kuris Lietuvos klubas galėtų žaisti Europos taurėje, o jis matė mūsų progresą ir pasiūlė. Nors ir buvome likę septintoje vietoje, bet tiek Motiejūnas, tiek Europos taurė išreiškė pasitikėjimą, kad mes galime dalyvauti turnyre ir nepadaryti gėdos.

Su Pauliumi sutarėme, kad man paskambins iš Eurolygos. Kitą dieną gavau skambutį, pasitarėme, pasipasakojome visą situaciją ir nusprendėme, kad mes dalyvausime Europos taurėje. Teko paaukoti FIBA pervestą avansą, bet mes su malonumu ruošėmės Europos taurei ir gana sėkmingai startavome. Dėl to buvome labai dėkingi Pauliui Motiejūnui, nes iki tol per 19-20 metų apie „Lietkabelį“ niekas nebuvo girdėję.“

„Labai padėjo „Žalgiris“, kuris Eurolygai mus rekomendavo kaip kylančią organizaciją, kylančią komandą, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ pasakojo tuometinis „Lietkabelio“ treneris Kazys Maksvytis. – Reikia dėkoti „Žalgiriui“, kuris rekomendavo lietuvius į Europos taurės turnyrą.“

Paskelbus žinią apie dalyvavimą Europos taurėje, „Lietkabelis“ turėjo tik vieną krepšininką – Tadą Rinkūną. Visgi netrukus panevėžiečiai ėmė komplektuoti tokią komandą, kuri dar prieš LKL sezoną tapo viena labiausiai intriguojančių.

Panevėžiečiai Mindaugas Lukauskis ir Gintaras Leonavičius, kovingieji Simas Galdikas ir Žygimantas Skučas, išlaikytas Žygimantas Janavičius, australas Benas Madgenas, tik po peržiūros komandoje įsitvirtinę Lorenzo Williamsas ir Donatas Tarolis bei vyšnia ant torto – broliai Lavrinovičiai.

„Kai Mantas Ignatavičius iš pradžių man pasakė, kad dalyvausime Europos taurėje, man pasirodė, kad jis nerimtai kalba, maniau, kad juokauja, – pažymėjo Gintaras Leonavičius. – Bet kai vėliau paskelbė oficialiai, aš jau žinojau, kad jie bandys surinkti neblogą komandą. Pagalvojau, kad su mielu noru prisijungčiau prie tokios chebros, juolab, kad mano gimtojo miesto komanda.“

„Planavome įsigyti Kšištofą Lavrinovičių, bet pasitaikė galimybė pasikviesti ne tik jį, bet ir Darjušą. Be abejo, tuomet iškart sutikau juos įsigyti, – sakė Maksvytis. – Kai prisidėjo broliai ir Mindaugas Lukauskis, mūsų komanda iškart tapo įdomesne.“

Sezono pradžia buvo skambi. Pirmose LKL rungtynėse kapitonas Mindaugas Lukauskis surinko 30 naudingumo balų, o „Lietkabelis“ savoje aikštėje 90:86 palaužė LKL čempioną Kauno „Žalgirį“. Tai buvo pirmasis kartas istorijoje, kai „Žalgiris“ pralaimėjo pirmąsias sezono rungtynes. „Lietkabelis“ kauniečius įveikė po 16 metų pertraukos.

Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

„Aišku, tokį varžovą nugalėti reikia ir sėkmės, bet iškart pasijuto, kad apetitas auga bevalgant. Mes labai greitai patikėjome, kad galime nemažai nuveikti“, – prisiminė Leonavičius.

Kaip greitai „Lietkabelis“ pagavo gerą sportinę formą, taip pat greitai komandoje įsivyravo ir puiki atmosfera.

„Tai buvo viena iš komandų, kai treneriui visai nereikėjo kištis į rūbinės reikalus, – kalbėjo Maksvytis. – Rūbinėje buvo tvarka, pradedant nuo kapitono Lukauskio, o broliai rūbinėje sukūrė gerą atmosferą.

Mums, treneriams, reikėjo rūpintis tik tuo, kaip sustatyti žaidimą, o rūbinėje disciplinos reikalus išspręsdavo veteranai.“

Net ir žaisdami be traumuoto Darjušo Lavrinovičiaus, panevėžiečiai žygiavo pergalingu keliu. Iki Naujųjų metų jie LKL buvo laimėję 14 kartų ir suklupę tik tris sykius.

Tuomet fantastišką formą demonstravo Kšištofas Lavrinovičius. Jis tapo LKL spalio mėnesio MVP, kai vidutiniškai rinko po 25,3 naudingumo balo.

Europos taurėje „Lietkabelis“ taip pat startavo įspūdinga pergale, kai aidint sirenai Donatas Tarolis pataisė metimą ir klubas 90:89 įveikė Skopjės MZT.

Penktajame ture Gintaras Leonavičius pelnė 19 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą bei tapo Europos taurės savaitės MVP, „Lietkabelis“ svečiuose 87:80 palaužė tą patį Skopjės klubą bei, iškovojęs trečiąją pergalę, užsitikrino vietą „Top 16“ etape.

Tarp 16 geriausių komandų panevėžiečiams sekėsi prasčiau – jie per šešis mačus dukart įveikė Ulmo „Ratiopharm“ ir liko trečioje pozicijoje, o nusileido tik kur kas stipresnėms komandoms – Maskvos srities „Chimki“ ir Miuncheno „Bayern“.

Aleksejus Švedas tą sezoną buvo didžiausia žvaigždė, rungtyniavusi „Cido“ arenoje. Tuomet jis pelnė 23 taškus (9/14 metimai), atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Prieš Švedą gynyboje dirbęs Leonavičius rusą įsiminė kaip vieną geriausiai puolime žaidusių oponentų jo karjeroje. Šalia Švedo Leonavičius galėtų rikiuoti gynyboje saugotą Brandoną Jenningsą, kuris NBA šešis sezonus viršijo 15 taškų vidurį.

„Žaisti prieš Švedą buvo kažkas tokio. Aš niekada nebuvau blogas gynėjas, visada skaitydavausi vienas geresnių gynyboje, bet neprisimenu, kada prieš tokį žaidėją yra tekę žaisti. Buvo pora momentų, kad Švedas tokių metimų man tiesiai į veidą pataikė, jog aš iki tol nebuvau to matęs. Tas sugebėjimas rinkti taškus iš tokių sudėtingų situacijų, individualus meistriškumas, buvo kažkas tokio“, – pasakojo Leonavičius.

Pirmasis rezultatas, kurio „Lietkabelis“ iki tol niekada nebuvo pasiekęs – Karaliaus Mindaugo taurės finalas. Tiesa, į jį panevėžiečiai pateko kiek palengvintu keliu, kadangi jų varžove pusfinalyje tapo Vilniaus „Lietuvos rytą“ eliminavusi Utenos „Juventus“.

„Mes, aišku, dėl to apsidžiaugėme, bet su „Juventus“ tikrai nebuvo lengva, – pergalę pusfinalyje 75:70 prisiminė Maksvytis. – Tais metais Karaliaus Mindaugo taurė buvo vienas geriausių renginių, kuriame teko dalyvauti. „Žalgirio“ arena, finalas su „Žalgiriu“, rungtynių pristatymas. 

Taurės varžybos yra lakmuso popierėlis sezono pabaigai, kadangi ji parodo, kaip komanda žaidžia stresinėse situacijose. Aišku, viskas sprendžiasi iš vienų rungtynių, bet viskas neblogai sekėsi, nes laimėjome pusfinalį bei neblogai pasirodėme su „Žalgiriu“.

Nuotr. Fotodiena.lt

2016-2017 metais „Lietkabelį“ dažnai lydėjusi tema – ar veteranai ištemps visą sezoną?

Mindaugui Lukauskiui ir broliams Lavrinovičiams buvo 37-eri, Gintarui Leonavičiui – 33-eji, o Benui Madgenui ir  Lorenzo Williamsui – 32-eji.

„Mes apie tai pakalbėdavome, Lukauskis būdavo mano kambario draugas, tai mes tai priimdavome kaip motyvaciją. Sakydavo „nepatrauks, norime atkrintamosiose „Lietkabelio“. Man čia buvo pati didžiausia motyvacija, kad mes nesame seni ir galime. Manau, kad visi taip priimdavo“, – kalbėjo Leonavičius.

Motyvacijos kautis aikštėje pridėdavo ir Kazys Maksvytis, kuris lengvai rado kalbą su savo komanda.

„Man Kazys vienareikšmiškai yra vienas geriausių trenerių, su kuriuo yra tekę dirbti, – pažymėjo Leonavičius. – Jis aplink save turi kažkokią aurą, kad norisi eiti, dėl jo kovoti, stengtis. Man patinka, kad jis yra ne tik geras specialistas, bet ir labai geras žmogus, su kuriuo bet kada gali pabendrauti, jeigu turi kažkokių psichologinių reikalų.

Jis moka paskatinti, labai tiki savo žaidėjais. Man patikdavo, kad jis mokėdavo parodyti, jog žaidėjas komandai yra labai svarbus. Aš su juo asmeniškai kalbėdavau ir jis sakydavo: „Na, Lione, kas gali tave sustabdyti? Niekas“. Man labai patikdavo tokie paskatinimai, išeidavo į teigiamą pusę.“

Artėjant sezono kulminacijai, „Lietkabelio“ forma kiek krito ir panevėžiečiai, pralaimėję penkis mačus per 10 rungtynių, LKL nukrito į trečiąją poziciją, antrąją užleisdami Vilniaus „Lietuvos rytui“.

Iki reguliariojo sezono pabaigos likus 2 turams „Lietkabelis“ Vilniuje buvo sutriuškintas 60:92. Tai buvo skaudžiausia panevėžiečių reguliariojo sezono nesėkmė.

Galiausiai viena pergale mažiau nei „Lietuvos rytas“ iškovojęs „Lietkabelis“ užėmė trečiąją vietą ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių priėmė Prienų-Birštono „Vytauto“ iššūkį.

Namuose pirmąsias rungtynes žaidusį „Lietkabelį“ išgelbėjo stebuklingas metimas. Likus 2,4 sek. iki mačo pabaigos prieniškiai pirmavo 75:74, o kamuolį priėmęs Leonavičius atšokęs nuo varžovo per rankas įmetė tritaškį aidint sirenai.

„Tikrai vienas įsimintiniausių karjeros metimų, – pripažino Leonavičius. – Prienai turėjo neblogą komandą ir jeigu ne tas metimas, tai velnias žino, kaip būtų susiklosčiusi ta serija. Po pirmųjų laimėtų rungtynių atkrintamosiose pasitikėjimas visada išauga, o jeigu būtume pralaimėję namuose, tai važiuoti į Prienus būtų neramu. Bet pasisekė, įmečiau savo etatinį metimą ir labai džiaugėmės. Dar ir dabar kartais pasižiūriu tą metimą.

Sporte turi lydėti sėkmė. Kaip kalba krepšininkai, su Kaziuku ji dažniausiai lydi.“

„Po tokios rungtynių pabaigos mes iškart turėjome emocinį pakilimą“, – pažymėjo Maksvytis.

Po to „Vytautas“ buvo dar dukart įveiktas ir „Lietkabelis“ triumfavo 3-0 bei pirmąjį kartą klubo istorijoje pateko į pusfinalį.

Čia laukė „Lietuvos rytas“, kuris dar neseniai panevėžiečius nubloškė 32 taškais.

Pirmasis mačas geriau baigėsi vilniečiams, kurie triumfavo 96:85 ir apgynė savo aikštės pranašumą.

Antrosios rungtynės klostėsi atvirkščiai – po dviejų kėlinių „Lietkabelis“ varžovus triuškino net 54:30, o mačą laimėjo 90:73. Tose rungtynėse Darjušas Lavrinovičius per 17 minučių pelnė 20 taškų (6/7 metimai) ir surinko 28 naudingumo balus.

„Pusę sezono Darjušas nežaidė, todėl juokavome, kad grįš ant finalų, – sakė Maksvytis. – Kažkas panašaus ir įvyko, nes didžiausią vaidmenį jis atliko pusfinalio serijoje su „Lietuvos rytu“, kai dominavo prieš jų priekinę liniją, nors varžovai turėjo Artūrą Gudaitį ir Drew Gordoną.“

Trečiajame susitikime geriausiai atrodė žaidėjas, su kuriuo Maksvytis dar prieš sezoną rimtai svarstė atsisveikinti. Tai – Lorenzo Williamsas, tuomet pelnęs 15 taškų ir asistavęs 10 kartų. Amerikiečio vedami panevėžiečiai sostinėje triumfavo 81:73 ir prie finalo priartėjo per pergalę.

„Po tų rungtynių 100 proc. pajutome, kad mes kitame mače namuose juos tikrai galime paimti. Jautėsi, kad esame pasiruošę“, – emocijas, išveržus į priekį 2-1, prisiminė Leonavičius. 

Ketvirtose rungtynėse „Lietkabelis“ įmetė tik 4 tritaškius iš 23, tačiau tai nesutrukdė triumfuoti – Benas Madgenas pelnė 24 taškus ir ekipą Panevėžyje atvedė į pergalę 86:77.

„Su „Lietuvos rytu“ turbūt didelį vaidmenį suvaidino tai, kad turėjome daug žmonių, kurie prieš tai žaidė „Lietuvos ryte“, – sakė Maksvytis, omenyje turėdamas Lukauskį, Kšištofą ir Janavičių. – Galbūt jie jautė nuoskaudą prieš savo buvusį klubą. Smagu dėl to, kad nors pirmąsias rungtynes, kuriose žaidėme gerai, pralaimėjome, bet po to pavyko perlaužti serijos eigą, primetėme savo žaidimą. 

Gana neblogai sužaidė Skučas, kuris padarė savo darbą ne tik pelnydamas taškus, bet ir „Lietuvos ryto“ aukštaūgius išvesdamas iš pusiausvyros, kurie paskutinėse rungtynėse galvojo ne kaip įmesti taškus, o kaip atkeršyti Skučui. O Skučas ir toliau žaidė savo krepšinį.“

Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Skučas toje serijoje dėl savo žaidimo prieš „Lietuvos ryto“ amerikiečius Drew Gordoną ir Taylorą Browną ko gero susilaukė daugiausiai dėmesio. Agresyviai ir kovingai rungtyniavęs lietuvis dažnai išvesdavo iš kantrybės vilniečių legionierius, kurie akivaizdžiai prarado savikontrolę.

„Manau, kad Skučas davė labai daug naudos, – pareiškė Leonavičius. – Žygis yra labai emocingas žaidėjas, man patikdavo, kad jis yra toks kovotojas. Jis tarp kabučių mušdavosi su „Lietuvos ryto“ legionieriais ir tai tik pasitarnavo, nes kai esi aikštėje, turi būti šalto proto, bet tie legionieriai pradėdavo muštis ir patys save išmušdavo iš vėžių. Tai buvo vienas svarbesnių faktorių toje serijoje.“

Kazys Maksvytis į LKL finalą pateko antrąjį kartą savo karjeroje. Pirmą kartą jis tai padarė 2013-2014 metų sezone su Klaipėdos „Neptūnu“, kai finalo seriją pralaimėjo 2-4.

„Maniau, kad tuomet prieš „Žalgirį“ turėjome mažiau šansų, nei man treniruojant „Neptūną“. Tada „Žalgiris“ jau buvo sustyguotas, komanda buvo įsivažiavusi į Jasikevičiaus žaidimą. Man pirmąjį kartą treniruojant „Neptūną“ „Žalgiris“ dar nebuvo toks stiprus“, – sakė Maksvytis.

„Lietkabelis“ serijoje nebuvo pastumdėlis. Pirmosiose rungtynėse jie pralaimėjo 6 taškais, nors dar trečiojo kėlinio pabaigoje buvo priekyje.

Antrajame mače po trijų kėlinių „Žalgiris“ buvo priekyje 7 taškais, bet per lemiamą kėlinį Benas Madgenas surinko 9 taškus ir padėjo savo ekipai triumfuoti 86:83. Visą sezoną „Cido“ arenoje buvo fiksuojamas puikus lankomumas, o šiose rungtynėse buvo pasiektas rekordas – į tribūnas susirinko 6969 sirgaliai.

Lygi serija 1-1 ir trečią kartą iš eilės namuose įveiktas „Žalgiris“. Panevėžys turėjo, kuo didžiuotis.

Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Trečiosios rungtynės buvo pralaimėtos 39 taškais ir tai buvo vienintelis serijos susitikimas, kuriame „Lietkabelis“ neturėjo šansų.

Penktose rungtynėse „Lietkabelis“ taip ilgai kabinosi į atlapus, kad Šarūnas Jasikevičius per paskutinį karjeros mačą Robertui Javtokui aikštėje galėjo skirti tik 7 sekundes. „Lietkabelis“ pralaimėjo 1-4, bet nusipelnė pagarbos.

„Finalo serija buvo labai įdomi, ypač paskutinėse rungtynėse Kaune tikrai nedaug trūko, kad mes dar užsikabintume, – teigė Leonavičius. – Bet „Žalgiris“ yra „Žalgiris“. Buvo sunku, bet Kazys įdiegė savo braižą, kuris veikė visą sezoną. Tikrai tikėjome, kad galime kovoti, bet serijoje prieš tokią elitinę Eurolygos gynybą yra labai sunku. Kabinomės ir serija nebuvo vieni vartai. Galutiniu rezultatu buvome labai patenkinti.“

„Visa komanda visą sezoną sužaidė geriau nei pagal vidutines savo galimybes, – kalbėjo Maksvytis. – Jie buvo vieningi. Mes galėjome išleisti Galdiką, Skučą, Madgeną bei Janavičių ir būti fiziški, taip pat galėjome išleisti Kšištofą arba Darjušą ir išplėsti aikštelę. Jeigu reikėjo ūgio, galėjome mesti Darjušą. Taip pat ir trenerių štabas, aš ir pats po atleidimo iš „Neptūno“ turėjau ambicijų, kad galiu dirbti aukštame lygyje bei pasiekti pergalių. Mes turėjome daug variantų, o kai visi grįžo ir buvo sveiki, tuomet tikrai buvome neparanki komanda.“

Leonavičiui 2016-2017 metų sezonas buvo dvigubai malonus. Jis penkerius metus nebuvo žaidęs gimtojo miesto komandoje, o sugrįžo būtent tuomet, kai klubas išgyveno geriausią sezoną.

„Žiauriai malonu, kad tuomet grįžau į „Lietkabelį“, komandiškai man šis sezonas tikrai buvo sėkmingiausias karjeroje, – pažymėjo Leonavičius. – Mano gimtojo miesto klubas seniai nebuvo pakilęs iki aukštumų, buvo didžiulė pertrauka. Kaip tik tuo metu sugrįžti į klubą bei žaisti su patyrusiais krepšininkais buvo malonumas. Ypatingai dėl to, kad tai mano gimtojo miesto komanda. Viskas pažįstama, tad tik dvigubas malonumas, jog gali žmonėms suteikti gerų emocijų. Mano jausmai žaidžiant Panevėžio komandoje buvo stipresni nei kitur.“

Nuotr. Karolis Kavolėlis


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (17)
As
Pasaka Lietkabelis, dar ir šį sezoną būtų ta pati padaręs
2020-05-09
+1
Atsakyti
Ecka
buvo pasakiškas sezonas, tikiuosi bus dar gerų sezonų ateityje😊
2020-05-08
-1
Atsakyti
Tai jau istorija ir vargu ar kada pasikartos. Analogiškai Neptūnas irgi kelis metus atgal labai gražiai atrodė net eurolygoje žaidė. O abiejų finalas paprastas nėra finansų o svarbiausia administracijoje dirba vieni asilai. Klubas turi rimtų finansinių problemų o be lietkabelio ir savivaldybes išmaldos bus mišios panevėžiui
2020-05-08
-1
Atsakyti
JR
Lietkabelio įmonės vadovas - Lietkabelio klubo savininkas (bendrasavininkas, statytinis). Kol Bieliauskas bus, tol ir Lietkabelis bus. Techaso laikais namie būdavo -30 nuo PPŽ. Nebuvo smagu.
2020-05-08
+1
Atsakyti
Dar vienas filmas apie zalgiri
matosi kad lietkabelis balsuos uz javtoka. As ta supratau.
2020-05-08
-1
Atsakyti
?
O uz ka dar balsuoti?
2020-05-08
+1
Atsakyti
Abver
Ten buvo legendines rungtynes kai Lietkabelis isniekino raudona qrwa ir isejo i finala.
2020-05-08
+5
Atsakyti
Anonimas
Yra ir legendiniu rungtyniu,kai Rytas zalia k irgi gerai tvarko.
2020-05-09
-1
Atsakyti
ryto fanas
Visa lietuvą džiaugdavosi kaip žalgiris ir kituos lkl pervažiavo man raudonius zydriukius alio antanėli ateik pas mane padulinsiu tave kaip mano rytuka dulkina kas netingi
2020-05-08
-1
Atsakyti
Antanas
Visa lietuva tada dziaugdavosi kai kabelio erzilai nie.kindavo zal.marge taip jog net teisejai neistraukdavo
2020-05-08
+3
Atsakyti
Anonimas
kazkodel niekas neverkia kad buvo pamintas sportinis principas
2020-05-08
+1
Atsakyti
FF
Komanda, kuriai simpatizavo ta sezona visi, nesvarbu kuri kluba palaiko
2020-05-08
+1
Atsakyti
JR
Jo, buvo laikai....ir džiaugiuosi, kad buvau gyvas to sezono istorijos liudininkas! Pirmos varžybos su Žalgiriu. Jasikevičius ir t.t. Pokšt pergalė, kažkas bus pagalvojau..ir buvo. Ačiū komandai ir fanams. Net ir Cido arenoje būdavo triukšminga.
2020-05-08
-1
Atsakyti
a_White37
nera ka ir besakyt - turbut viena geriausiu komandu LKL istorijoj, neskaitaint Zalgirio :)
2020-05-08
+3
Atsakyti
:)
Ir idomu buvo ziuret visas Lietkabelio varzybas ta sezona,ziauriai simpatiska sudetis buvo surinkta,ir dar idomiau buvo ziuret,nes visi snekejo kad veteranai prades byret,ir baigsis ta pasaka:)
2020-05-08
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 17

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.